مهدکودک دنیای رنگین در شهر اهواز

مهدکودک دنیای رنگین در شهر اهواز

مهدکودک دنیای رنگین در شهر اهواز با مدیریت مهدیه علی زندی در سال ۱۳۹۳ با مجوز رسمی از بهزیستی (سه ستاره ) استان خوزستان ،شهر اهواز تاسیس گردید.

کیان آباد-خیابان ۲۰شرقی پلاک ۳۱ مهدکودک دنیای رنگین
نام مدیر:
مهدیه علی زندی
سال تاسیس:
۱۳۹۳
مجوز:
بهزیستی (سه ستاره )
ساعت کاری
۰۶:۰۰ صبح الی ۱۷:۳۰ غروب
معرفی مهدکودک / موسسه

آموزش‌های غنی در بهترین مهدکودک ها پلی برای توسعه هوش و تفکر کودکان خردسال است

برای مهدکودک دنیای رنگین در شهر اهواز محتوایی در صفحات مجازی برای مطالعه ما منتشر نشده است. بنابراین درباره این مجموعه اطلاعات زیادی در دسترس ما نیست. از همین رو در این مطلب با شما والدین عزیزی که در پی یافتن بهترین مهدکودک به این صفحه مراجعه کرده اید درباره آموزش های پرباری که در مهدکودک ها به کودکان خردسال ارائه می دهند گفتگو خواهیم کرد تا شما را با این محیط بسیار عالی برای حضور کودکان خردسال آشناتر کرده و شما را ترغیب به ثبت نام فرزندان خود در بهترین مهدکودک ها کنیم. بنابراین لطفا تا انتهای این مطلب ما را همراهی کنید. به طور قطع آموزش‌های غنی و منسجم در محیط مهدکودک نقش بسیار مهمی در توسعه و رشد کودکان خردسال ایفا می‌کنند. این زمینه از تربیت و آموزشی که در مهدکودک ها ارائه می شوند، پایه‌ای برای ایجاد انگیزه در کودکان برای یادگیری و کسب تجربه است که از طریق آموزش‌های تنوع‌بخش و متناسب با نیازها، شخصیت و توانایی‌های هر فرد، می‌تواند تاثیرات مثبتی بر زندگی آینده‌ی آن‌ها داشته باشد.

برخی از اهمیت های آموزش‌های غنی در بهترین مهدکودک ها که به دلیل چند جنبه حیاتی به طور ویژه به آنها تاکید می‌شود

تنوع تجربه‌ها: محیط مهدکودک به عنوان محیطی پویا و تنوع‌پذیر، به کودکان این اجازه را می‌دهد تا با تجربه‌های مختلفی در حوزه‌های هنری، علمی، اجتماعی و همچنین حرکتی آشنا شوند. به دست آوردن این تجربه‌ها باعث تقویت قدرت‌های شناختی و جسمی کودکان می‌شوند.

توسعه هوش‌های چندگانه: روش‌های آموزشی غنی در مهدکودک ها، به توسعه هوش‌های مختلف چون هوش لفظی-زبانی، هوش منطقی-ریاضی، هوش تصویری-فضایی و غیره کمک می‌کند. این آموزش‌ها باعث ایجاد تعادل در توسعه کلی هوش کودکان می‌شوند.

رشد اجتماعی و انگیزشی: محیط مهدکودک به کودکان این فرصت را می‌دهد تا ارتباطات اجتماعی خود را تقویت کرده و با هم نوعان خود در تعامل باشند. آموزش‌های غنی مهدکودک ها کودکان را ترغیب به یادگیری بیشتر می‌کنند و انگیزه آن‌ها را برای شرکت فعال در فرایند یادگیری افزایش می‌دهند.

آمادگی برای تحصیل ابتدایی: آموزش‌های غنی و همچنین تاکید بر مهارت‌های ابتدایی مانند خواندن، نوشتن و شمارش در مهدکودک ها، کودکان را برای ورود به مراحل تحصیل در مدارس ابتدایی آماده می‌کند و از آن‌ها در موفقیت در محیط مدرسه حمایت می‌کند.

به عبارت دیگر، آموزش‌های غنی و متنوع در محیط مهدکودک نقشی بسیار مهم در توسعه جامعه‌ی هوشی و اجتماعی آینده کودکان ایفا می‌کنند. انتخاب یک مهدکودک با رویکرد آموزشی متنوع و انعطاف‌پذیر، بهره‌برداری کامل از این دوره مهم در زندگی کودکان را تضمین می‌کند و آن‌ها را برای مسیر پر از انگیزه و پیشرفت در آینده آماده می‌سازد.

نام مدیر
مهدیه علی زندی
سال تاسیس
۱۳۹۳
مجوز
بهزیستی (سه ستاره )
کارکنان
۱۲
گروه سنی
۶ماه تا ۶ سال
ساعت کاری
۰۶:۰۰ صبح الی ۱۷:۳۰ غروب
مساحت
۴۰۰

افزودن دیدگاه جدید