سرویس مهدکودک

لیست بهترین مهدکودک های نیاوران

در این صفحه شما می توانید لیست بهترین مهدکودک های نیاوران را مشاهده نمائید. برای انتخاب بهترین مهدکودک در این منطقه راه های زیادی هست. ابتدا مطالب پروفایل هر مهدکودک را مطالعه کنید. سپس به بازخورد خانواده ها به آن مهدکودک نیز توجه کنید و در نهایت با مراجعه حضوری به آن مهدکودک اطلاعات کاملی از آن مهدکودک کسب کنید.

این مهدکودک که از متدهای اسکوپ برای آموزش کودکان استفاده میکند، با بهره مندی از مربیان بین المللی آموزش های چند جانبه ای را در قالب کارگاه های شاد و خلاقانه برای کودکان سنین مختلف و بصورت نیمه وقت یا پاره وقت فراهم کرده است.

آدرس:
نیاوران، خیابان آبکوه چهارم، خیابان شهید لواسانی، پلاک ۱۸۹
نام مدیر:
خانم گلشن
سال تاسیس:
۱۳۹۶
گروه سنی:
۱ سال تا ۶ سال
مجوز:
سازمان بهزیستی
ساعت کاری
۷:۳۰ الی ۱۸
۹۵۲ بازدید
۴ دیدگاه
آدرس
نیاوران، خیابان آبکوه چهارم، خیابان شهید لواسانی، پلاک ۱۸۹
سال تاسیس:
۱۳۹۶
مجوز:
سازمان بهزیستی
نام مدیر:
خانم گلشن
۰ دیدگاه
آدرس
نیاوران، دوربرگردان عمار، کوچه راد، کوچه صالحی، پلاک ۱۵
۴۱۱ بازدید
۰ دیدگاه
آدرس
نیاوران، کامرانیه شمالی، خیابان مینا، کوچه شهید رحمانی، پلاک ۶
مجوز:
بهزیستی
نام مدیر:
عسگریان (قصه گو و نویسنده کتاب کودکان)
۰ دیدگاه
آدرس
خیابان نیاوران- خیابان کاشانک- پلاک ۳۵۰
۰ دیدگاه
آدرس
آدرس پشت کاخ نیاوران خیابان جهانشاهی اول جمال آباد پلاک ۱و۹
۱۳ بازدید
۰ دیدگاه
آدرس
نیاوران - خیابان عمار - پلاک ۳۱
سال تاسیس:
۱۳۵۷
مجوز:
سازمان بهزیستی
نام مدیر:
بهتاش
۰ دیدگاه
آدرس
نیاوران- منظریه شمالی-بعد از بیمارستان باهنر- بعد از کوچه قنات شمالی روبروی سوپر مارکت مانی- کانون کودک نیاوران خاله هیلی
نام مدیر:
هیلدا دهش
۷۸ بازدید
۰ دیدگاه
آدرس
نیاوران، خیابان آقایی، کوچه پورداد، آبکوه ۶، پلاک ۱۲
سال تاسیس:
۱۳۶۴
مجوز:
سازمان بهزیستی
نام مدیر:
ناهید بهرامی
۰ دیدگاه
آدرس
نیاوران، بعد از سه راه مژده، بن بست اختصاصی، پلاک ۳۸۰/۱
نام مدیر:
محبوبه طاهر نیا
۳۷۸ بازدید
۰ دیدگاه
آدرس
نیاوران،خیابان سعیدی نبش کوچه فرهاد پلاک ١ یا فرمانیه،خیابان سعیدی نبش کوچه فرهاد پلاک ١
سال تاسیس:
۱۳۹۷
نام مدیر:
گلناز علایی
۰ دیدگاه
آدرس
تهران - شمال کاخ نیاوران - خیابان زینعلی - نبش دهم
نام مدیر:
جعفری
۰ دیدگاه
آدرس
سه راه اقدسیه- روبروی مخابرات- کوچه پارک اول- پلاک ۶
۲۴۸ بازدید
۰ دیدگاه
آدرس
نیاوران(از سمت میدان قدس)،کوچه شفیعی،کوچه دوم،پلاک ۴
سال تاسیس:
۱۳۹۷
مجوز:
مجوز از سازمان بهزیستی استان تهران (تک ستاره )
نام مدیر:
سمیرا عمرانی
۰ دیدگاه
آدرس
ازگل- خیابان گلچین- خیابان گلبرگ
۰ دیدگاه
آدرس
بزرگراه صدر، قلندری شمالی، کوچه مهتاب، پلاک ۷
۵۳۴ بازدید
۰ دیدگاه
آدرس
نیاوران-مژده-الفت-کوچه الایى
سال تاسیس:
۱۳۸۷
مجوز:
شهردارى
نام مدیر:
صفا
۰ دیدگاه
آدرس
ازگل- خیابان گلچین- خیابان گلبرگ
۰ دیدگاه
آدرس
مینی سیتی- اتوبان ارتش به سمت غرب- نرسیده به بلوار اوشان پلاک ۱۴۳
نام مدیر:
فاطمه آهنی امینه
۳۶۸ بازدید
۰ دیدگاه
آدرس
نیاوران-بعد از سه راه یاسر-خیابان تبریزى ( گل سنگ )-خیابان محمودى ٣-کوى نسترن-پلاک ٣
سال تاسیس:
١٣٨٢
مجوز:
بهزیستی
نام مدیر:
اکرم سرمست
۰ دیدگاه
آدرس
نیاوران، جمال آباد، خیابان شفیعی، میدان خبیر، بن بست ترانه، پلاک۱
۲۱۲ بازدید
۰ دیدگاه
آدرس
خیابان باهنر (نیاوران)-بعد از سه راه یاسر-بن بست مطهری-پلاک ۳۷
سال تاسیس:
۱۳۹۲
مجوز:
بهزیستی
نام مدیر:
هاجر ندیمی
۰ دیدگاه
آدرس
خیابان نیاوران- خیابان کاشانک- پلاک ۳۵۰
۵۲ بازدید
۰ دیدگاه
آدرس
میدان باهنر (نیاوران)-خیابان پور ابتهاج (دارآباد)-خیابان زینعلی-نبش کوچه دهم
مجوز:
بهزیستی
۰ دیدگاه
آدرس
تجریش- خیابان شهید آیت الله ملکی ( سعدآباد ) پلاک ۴۶
۸۸ بازدید
۰ دیدگاه
آدرس
میدان نیاوران-خیابان شفیعی-خیابان آهو-پلاک۲
مجوز:
بهزیستی
نام مدیر:
لالوئی

بهترین مهدکودک نیاوران

نیاوران در منطقه ۱ تهران واقع شده است، از شمال به کلک چال و از جنوب به فرمانیه منتهی  میشود، از شرق به دارآباد و از سمت غرب به تجریش می رسد.

یکی از موارد مهمی که خانواده های منطقه نیاوران در انتخاب مهد کودک  به آن توجه می کنند, نزدیک بودن مهد کودک به منزل یا محل کارشان است. برای برطرف کردن این مشکل ما در سایت رادیو کودک یک لیست کامل از مهد کودک های منطقه نیاوران و محله های اطراف را جمع آوری کرده  و در اختیارتان قرار داده ایم , تا شما عزیزان بتوانید با آرامش خاطر بررسی کنید و انتخاب درستی داشته باشید.

در هنگام جستجو برای پیدا کردن مهد کودک خوب به نکته های زیادی باید توجه کنید، اولین نکته، کلاس های آموزشی می باشد که شامل کلاس های خلاقیت، شطرنج، زبان، تئاتر، موسیقی، باله، شنا، ژیمناستیک و... است.

نکات دیگری که نباید از دیدگانتان پنهان بماند شامل :

  • امنیت کودکان در محیط و فضاهای مختلف مهد کودک
  • نظافت و بهداشت سرویس ها
  • داشتن دوربین های مدار بسته در مهد کودک
  • سرویس ایاب و ذهاب 
  • منوی غذا و میان وعده ها
  • مربیان با مدرک  تحصیلی  و کار آزموده
  • متدهای تربیتی 

بعد از دیدن تمام امکانت و خدمات مهد کودک های نیاوران و تحقیق درباره آنها  در سایت گل مهد، سری هم به مهد کودک های اطراف آن بزنید، برای دیدن مهد کودک های مناطق  مجاور نیاوران به صفحه "بهترین مهد کودک های پاسداران "مراجعه کنید.

زمانی که به دنبال بهترین مهد کودک برای فرزندتان می گردید، لازم است که صبور باشید انتخاب بهترین مهد کودک نیاز به فکر کردن عمیق، و اندیشیدن به نکات زیادی دارد،  چرا که این انتخاب ما  تاثیر بسیاری در آینده تحصیلی، شخصیتی و آینده شغلی فرزندمان دارد.

اولویت های والدین برای انتخاب بهترین مهد کودک  با هم متفاوت است, ولی همه باید لیستی از این اولویت ها برای خود داشته باشند و با توجه به آن تحقیق و جستجو کنند.

دغدغه  والدین منطقه نیاوران برای انتخاب بهترین مهد کودک چیست

وقتی صحبت از این به میان می آید که فرزندمان را به مهد کودک بسپاریم تا آموزش ببیند، در ذهن والدین سوالات فراوانی ایجاد میشود و جوشش احساسات و عواطف برای سپردن دلبندشان به افراد غریبه به میان می آید.

ترس والدین اجتناب ناپذیر است، ترس جدایی از کودک و سپردن او به پرسنل مهد کودک، عدم اطمینان از این که آیا به طور کامل از کودکان مراقبت می کنند؟ آیا درست است که کودکم را به مهد کودک ببرم؟ رفتار مربیان با کودکان چگونه است؟ برخورد کودکان با یکدیگر در مهد کودک چگونه خواهد بود؟ آیا فرزندم با رفتن به مهد کودک کنار می آید؟

وجود همه ی این سوالات در ذهن والدین کاملا طبیعی و نرمال است، ولی اگر والدین انتخاب درست و با کیفیتی داشته باشند، دوره ی سازگاری کودک با محیط بسیار کوتاه تر و نگرانی والدین سریعتر از بین میرود، و متوجه میشوند که بسیاری از نگرانی هایشان بی مورد بوده است.

عوامل مهم در انتخاب  بهترین مهد کودک نیاوران 

به طبع  والدین دوست دارند بهترین مهد کودک را برای فرزندشان انتخاب کنند، تا در آرامش برای آینده ی او برنامه ریزی کنند و بهترین ها را برایش فراهم آورند، در این بین  نباید تنها  ملاک را قیمت قرار داد،  ما برای کمک به شما در این زمینه توصیه های هوشمندانه ایی را گردآوری کرده ایم که شاید به فکر شما نرسیده باشد.

  • به علایق فرزند خود اهمیت دهید و در تصمیم گیریتان به آن توجه کنید و احساسات او را در نظر داشته باشید، با این کار هر دوی شما خشنود خواهید بود.
  • چگونگی آموزش مربیان و امنیت کودکان: مطمئن شوید نحوه ی آموزش مربیان استاندار باشد، امنیت کلاس ها و وسایل بازی را نیز بررسی کنید.
  • لزوما کسانی که تحصیلات بالایی دارند، نمیتوانند مربیان خوبی برای کودکان باشند. ولی داشتن تحصیلات آکادمی لازمه ی یک مربی مهد کودک است، پس این مهم را مد نظر قرار داده و دقت بیشتری کنید.

این لیست از کجا تهیه شده است؟

لیستی که در پیش رو دارید قسمت عمده ای از آن از لیست مهدکودک های نیاوران در سایت رادیوکودک گرفته شده است.

رفتار پرسنل مهد کودک 

به لحن گفتار مربی با کودکان توجه کنید، لحن گفتار و روش صحبت با کودکان از متد آموزش مربیان است، شما با توجه به این لحن گفتار میتوانید دریابید که کودک شما  در قبال این لحن گفتار چه حسی خواهد داشت و آیا میتواند با مربی خود ارتباط خوبی پیدا کند و در عین حال احساس خوبی هم داشته باشد.

محیط مهد کودک های منطقه نیاوران

به فضای داخلی و حیاط مهد کودک توجه کنید، نورگیر بودن کلاس ها، بزرگی و کوچکی آنها، سرسبز بودن فضای حیاط، همه ی اینها میتواند در روحیه ی کودکان تاثیر مستقیمی داشته باشد. فضای دل مرده و غم انگیز میتواند شور و اشتیاق کودک را از رفتن به مهد کودک بگیرد.

چیدمان داخل کلاس ها، مبلمان، وسایل کمک آموزشی و کارگاههای آموزشی را نیز از نظر بگذرانید، کودک شما با تمام این وسایل ارتباط مستقیم خواهد داشت. فضای کلاس باید این اجازه را به مربی بدهد که کودکان را به دسته های کوچکتر تقسیم کند، این مسئله بسیار مهم است تا کودکان با هم درگیر نشده و باعث تنش در کلاس نشوند.

معرفی مهدکودک باغ گلشن در نیاوران
اگر دنبال پیدا کردن مهدکودک در حوالی نیاوران هستین، پیشنهاد می کنیم به پروفایل مهدکودک باغ گلشن سری بزنید، این مهدکودک و پیش دبستانی ۲ زبانه با مربیان Native از کشورهای مختلف اروپایی هست. مربیان از طریق آموزش غیر مستقیم، در قالب بازی هایی از پیش برنامه ریزی شده با کودکان به زبان دوم صحبت می کنند که این خود باعث یادگیری غیر اجباری زبان در کودکان می شود. در کلاس های مختلف این مهدکودک کودک خود انتخاب می کند یک بازی را چگونه انجام دهد، هیچ آموزش مستقیمی به او داده نمی شود، کودک در فضای تخیل خود رها و مختار است و نقش مربی در این میان تشویق کننده و تسهیل کننده است و مداخله گر نیست، به بیان دیگر مربی یا زمانی که کودک از او کمک بخواهد به او کمک می کند یا زمانی که احساس کند کودک پذیرای ایده جدید است.
بهترین مهدکودک در نیاوران کدام مهدکودک میباشد؟
مهدکودک بسیار خوبی در منطقه ی نیاوران وجود دارند که باتوجه به نیاز و سلیقه ی خانواده ها امکانات و ویژگی های متفاوتی دارند. بهتر است لیست مهدکودک های نیاوران را در این صفحه مشاهده کرده و پس ار مطلعه ی کامل مهدکودک مطلوب خود را انتخاب کنید و درصورت نیاز حضورا مراجعه بفرمایید.
آیا کامنت های نوشته شده درمورد مهدکودک های نیاوران واقعی هستند؟
تمام کامنت ها پیش از منتشر شدن بررسی میشوند و درصورت وجود نکته یا ابهامی خاص، کامنت منتشر نمیشود و یا با نویسنده تماس گرفته و تحقیق میشود.
چطور اطلاعاتم  درمورد یک مهدکودک نیاوران را تکمیل کنم؟
ما تمام اطلاعات موجود درمورد مهدکودک های نیاوران را تکمیل کرده ایم، اگر اطلاعات موردنظر خود را پیدا نکردید، باید با شماره تلفن موجود با مهدکودک مربوطه تماس بگیرید.