سرویس مهدکودک

بهترین مهدکودک های شهران شمالی و جنوبی

در این صفحه می توانید لیست بهترین مهدکودک های شهران شمالی و جنوبی را مشاهد کنید، برای کسب اطلاعات بیشتر روی پروفایل مهدکودک ها کلیک کرده و اطلاعات بیشتری از آن ها کسب کنید.

مرکز آموزشی خانه خلاقیت، در سال ۱۳۸۶ توسط دکتر محسن برزگر خلیلی تأسیس گردید و اکنون شعبه‌های مختلفی در تهران دارا می‌باشد، از جمله شعبه خانه خلاقیت (خانه خورشید). در این مدت طولانی، شادی، خلاقیت، بازی، و آموزش از اولویت‌های برجسته این مرکز بوده است. محیط خوشحال، ایجاد شده توسط ما در خانه خلاقیت (خانه خورشید)، برای کودکانمان ایجاد گردیده تا به جز یادگیری مهارت‌ها، از لحاظ اجتماعی با همسالان خود به خوشی و خوشنودی زندگی کنند.

آدرس:
شهرزیبا، بلوارتعاون، خیابان فرساد شرقی، خیابان نوروزی، کوچه سرو یکم ، پلاک ۲۶
نام مدیر:
خانم احمدی

در این صفحه می توانید به زودی اطلاعات کاملی از مهدکودک اندیشه کیان در جنت آباد به دست آورید. اما قبل از همه چیز ما توضیحی درباره اهمیت و مزیت های استعدادیابی در کودکان را خدمت شما عزیزان ارائه می دهیم تا با فلسفه اندیشه کیان در جنت آباد بیشتر آشنا شوید.

 

آدرس:
جنت آباد جنوبی خیابان جهاد اکبر نبش بنفشه ۱ پلاک ۵۵
نام مدیر:
پروانه کریمی
گروه سنی:
۳ تا ۶ سال
ساعت کاری
۰۷:۳۰ صبح الی ۱۷:۰۰ غروب
۱۰۷۷ بازدید
۰ دیدگاه
آدرس
شهران جنوبی، سمیه غربی، پلاک ۵
سال تاسیس:
۱۳۹۶
مجوز:
بهزیستی
نام مدیر:
بهاره حسینی
۲۳۵ بازدید
۰ دیدگاه
آدرس
شهران-خیابان کوهسار-خیابان ادهمی-پلاک ۲۷
سال تاسیس:
۱۳۷۹
مجوز:
بهزیستی
نام مدیر:
اشرف توکلیان-کارشناس علوم تربیتی
۰ دیدگاه
آدرس
جنت آباد جنوبی خیابان جهاد اکبر نبش بنفشه ۱ پلاک ۵۵
نام مدیر:
پروانه کریمی
۰ دیدگاه
آدرس
شهرزیبا، بلوارتعاون، خیابان فرساد شرقی، خیابان نوروزی، کوچه سرو یکم ، پلاک ۲۶
نام مدیر:
خانم احمدی
نام مهدکودکآدرستلفن ها
مهدکودک و پیش دبستانی خانه خورشید در شهر زیباشهرزیبا، بلوارتعاون، خیابان فرساد شرقی، خیابان نوروزی، کوچه سرو یکم ، پلاک ۲۶۰۹۱۹۰۳۱۶۸۷۵ ۰۲۱۴۴۱۵۶۹۵۵
موسسه اندیشه کیان در جنت آبادجنت آباد جنوبی خیابان جهاد اکبر نبش بنفشه ۱ پلاک ۵۵۰۹۹۱۲۰۱۶۵۰۷ ۰۲۱۴۴۶۱۴۸۶۷
مرکز پیش دبستانی و مهدکودک گلهای زیبا شهرانشهران-خیابان کوهسار-خیابان ادهمی-پلاک ۲۷۴۳۰۷۴۰۱ ۴۴۳۲۹۷۷۸
مهدکودک نسیم بهار در شهرانشهران جنوبی، سمیه غربی، پلاک ۵۰۹۱۲۸۴۸۵۰۹۱ ۰۲۱۴۴۳۴۰۶۱۸
آیا اطلاعات مهدکودک‌های محله شهران در تهران بروز است؟
بله، تمام تلاش‌ها انجام شده تا اطلاعات مهدکودک‌های محله شهران در تهران را به‌روز نگه داریم. با این حال، به دلیل تغییرات ممکن در مهدکودک‌ها، ممکن است برخی اطلاعات با گذشت زمان تغییر کرده باشد. بنابراین، پیشنهاد می‌شود قبل از تصمیم‌گیری نهایی، با هر مهدکودک به‌صورت مستقیم تماس بگیرید و اطلاعات را تأیید کنید.
آیا لیست مهدکودک‌های محله شهران در تهران کامل است؟
تلاش شده است تا لیست مهدکودک‌های محله شهران در تهران کامل باشد ولی ممکن است برخی مهدکودک‌ها در این لیست وجود نداشته باشند. لطفاً توصیه می‌شود علاوه بر استفاده از این لیست، به روش‌های دیگری مانند مراجعه به وب‌سایت‌های منابع موثق و مشورت با خانواده‌های دیگر نیز اقدام کنید تا لیست خود را کامل‌تر کنید.
آیا مهدکودک‌های محله شهران در تهران تبلیغ می‌کنند؟
بله، بسیاری از مهدکودک‌های محله شهران در تهران از روش‌های مختلفی مانند تبلیغات اینترنتی، اعلانات محلی، شبکه‌های اجتماعی و مشارکت در رویدادها برای تبلیغ خدمات خود استفاده می‌کنند. بهترین راه برای به‌روز بودن از تبلیغات مهدکودک‌ها استفاده کنید و با مهدکودک‌های مختلف تماس بگیرید تا جزئیات بیشتری را بدست آورید.