سرویس مهدکودک

بهترین مهدکودک های بلوار کشاورز

در این صفحه شما می توانید لیست بهترین مهدکودک های بلوار کشاورز را مشاهده کنید، ابتدا توضیحات این مهدکودک ها را خوانده و سپس به بازخوردهای هر خانواده نسبت به مهدکودک ها دقت کرده و در نهایت با مراجعه به مهدکودک مربوطه اطلاعات کامل تر پیدا کنید.

این مهدکودک، نسیمی از مهر و محبت مادران سزمینمان با مجوز رسمی سازمان بهزیستی کشور افتخار خدمت رسانی به خانواده های عزیز ایران زمین را دارد

میدان ولیعصر، بلوار کشاورز، خیابان نادری، کوچه حجت دوست، پلاک ۳۶
نام مدیر:
باغبانیان
گروه سنی:
۶ ماه تا ۶ سال
مجوز:
بهزیستی
ساعت کاری
از ساعت ۷ صبح تا ۵ بعد از ظهر
باز کردن توضیحات بستن توضیحات

این مهدکودک، نسیمی از مهر و محبت مادران سزمینمان با مجوز رسمی سازمان بهزیستی کشور افتخار خدمت رسانی به خانواده های عزیز ایران زمین را دارد

میدان ولیعصر، بلوار کشاورز، خیابان نادری، کوچه حجت دوست، پلاک ۳۶
نام مدیر:
باغبانیان
گروه سنی:
۶ ماه تا ۶ سال
مجوز:
بهزیستی
ساعت کاری
از ساعت ۷ صبح تا ۵ بعد از ظهر
باز کردن توضیحات بستن توضیحات
۱۶ بازدید
۰ دیدگاه
تهران - خیابان جمالزاده شمالي - بعداز بلوار کشاورز - کوچه واحدي - پلاک ۲۳
۱۴ بازدید
۰ دیدگاه
بلوار کشاورز - خیابان دکترقریب - کوچه دعوتی - پلاک ۴۱
۱۶ بازدید
۰ دیدگاه
ضلع شمالی میدان ولیعصر، جنب سینمااستقلال، کوچه حسینی
۵۹۸ بازدید
۰ دیدگاه
خیابان امیرآباد شمالی ، کوچه شهریور، پلاک ۶۳
۸۸ بازدید
۰ دیدگاه
محله فاطمی، فاطمی - خیابان پروین اعتصامی، کوی یکم، پلاک ۱۱
۳۲ بازدید
۰ دیدگاه
خیابان کارگر شمالی، خیابان ابطهی غربی ( بیستم )، پ ۶۳
۹۳ بازدید
۰ دیدگاه
تهران - بلوار کشاورز - خیابان کبکانیان - خیابان همتی - پلاک ۹
۱۵ بازدید
۰ دیدگاه
میدان توحید ، نصرت شرقی ، داخل دانشکده مامایی
نام مهدکودکآدرستلفن ها
مهد کودک گل مهر میدان ولی عصرضلع شمالی میدان ولیعصر، جنب سینمااستقلال، کوچه حسینی۰۲۱۸۸۹۰۸۳۳۰ ۰۲۱۸۸۹۰۳۷۵۵
مهد کودک و پیش دبستانی ماه پیشونی در بلوار کشاورزبلوار کشاورز - خیابان دکترقریب - کوچه دعوتی - پلاک ۴۱۰۲۱۶۶۵۹۳۲۳۸
مهد کودک و پیش دبستانی دنیای مهر در بلوار کشاورزتهران - خیابان جمالزاده شمالي - بعداز بلوار کشاورز - کوچه واحدي - پلاک ۲۳۰۲۱۶۶۹۴۶۵۹۶
مهد کودک گل پرور در میدان توحیدمیدان توحید ، نصرت شرقی ، داخل دانشکده مامایی۰۲۱۶۶۹۲۱۷۷۷
مهد کودک و پیش دبستانی ترنم زندگی در بلوار کشاورزتهران - بلوار کشاورز - خیابان کبکانیان - خیابان همتی - پلاک ۹
مهدکودک مونا در امیرآبادخیابان کارگر شمالی، خیابان ابطهی غربی ( بیستم )، پ ۶۳۰۲۱۸۸۶۳۹۱۹۲
خانه کودک خورشید در خیابان فاطمیمحله فاطمی، فاطمی - خیابان پروین اعتصامی، کوی یکم، پلاک ۱۱۰۲۱۸۸۹۷۶۰۷۰ ۰۹۱۲۳۵۹۷۴۲۰
مهدکودک نسیم مادر در بلوار کشاورزمیدان ولیعصر، بلوار کشاورز، خیابان نادری، کوچه حجت دوست، پلاک ۳۶۰۲۱۶۶۹۲۱۷۷۷ ۰۹۳۵۱۹۲۰۰۶۸
خانه کودک پردیس امیرآبادخیابان امیرآباد شمالی ، کوچه شهریور، پلاک ۶۳۰۹۳۶۴۵۴۹۸۲۵ ۰۲۱۸۸۶۳۴۴۶۲
بهترین مهدکودک بلوار کشاورز چه مهدکودکی هست؟
برای پیدا کردن بهترین مهدکودک بلوار کشاورز ابتدا پروفایل آن مهدکودک را مطالعه کرده، بازخوردهای خانواده ها را با دقت بررسی کنید و در نهایت با مهدکودک مربوطه تماس حاصل نمائید و اطلاعات خود را تکمیل کنید.

بهترین مهدکودک های بلوار کشاورز

زمانی که کودک به سن ۲ تا ۴ سال می رسد، والدین به فکر فرستادن فرزند خود  به مهد کودک می افتند. پیدا کردن مهد کودک مسئله ی مهمی برای والدین است، زیرا رفتن کودکان به مهد کودک قدم اول برای شروع سفر کودک برای یادگیری های آینده است. و اگر همین قدم های اول محکم و استوار برداشته شود، راه برای ادامه مسیر هموار خواهد بود  و یادگیری الفبا ی مهارت های اجتماعی نیز آسان خواهد شد.

در مهد کودک مبانی چون الفبا، آشنایی با اعداد، روابط اجتماعی، همکاری با دیگران و سایر مهارت هایی که کودک به آن نیاز دارد آموزش داده می شود.

برای اینکه بدانیم چه خدمات آموزشی در مهد ارائه می شود چه سوالاتی بپرسیم

در درجه اول باید بدانید که چه مواردی برای شما از درجه اهمیت بیشتری قرار دارد. شما در مقام والدین کودک، بزرگترین تصمیم گیرنده برای فرزند خود هستید. پس میتوانید بهترین قاضی، برای انتخاب بهترین محیط مناسب کودک  باشید. بنابراین حتما شما بهترین را برای رشد و پرورش فرزند خود برمی گزینید.

کیفیت و سطح آموزش 

سوالاتی که والدین از موسسه آموزشی دارند، این است که آیا در مهد کودک کلاس های ورزشی و هنری برگزار می شود؟ دیگر اینکه محتوای کلی فعالیت های مهد کودک چیست؟ سوال مهم این است که آیا تمام فعالیت های مرکز آموزشی زیر نظر مربیان متخصص در این زمینه انجام می شود؟

قبل از هر تصمیمی، به کودک خود توجه کنید، ببینید شخصیتش چگونه است، خجالتی است یا نه به سرعت دوست پیدا میکند، یادگیری چه مهارت هایی برای او مناسب تر است. تصمیم بگیرید که چه برنامه ایی را برای روند پیشرفت فرزند خود  میپسندید (برنامه آکادمیک و سختگیرانه یا موضوعات اجتماعی).

سطح بالای امنیت و بهداشت 

از ایمنی و تمیزی اسباب بازی هایی که کودکان در طول روز به آنها دسترسی دارند مطمئن شوید. مهم است که دسترسی کودکان خردسال به اسباب بازی ها آسان باشد، تا برای به دست آوردن آنها دچار مشکل نشوند. به محوطه حیاط مهد کودک توجه کنید که حتما حصار کشی شده باشد، اطمینان حاصل کنید که کارکنان و پرسنل مهد کودک آموزش کمک های اولیه دیده باشند.

مسافت

به مسافت بین منزل تا مهد کودک توجه کنید، آیا کودک شما لازم است برای رسیدن به مهدکودک سوار وسایل نقلیه عمومی شود یا پیاده میتواند برود؟ آیا مسیر پر ترافیکی تا رسیدن به مهد کودک دارید؟ فرزند شما قرار است چگونه این مسیر را طی کند؟ تمام یکی از بزرگترین نگرانی های والدین همین مسیر خانه تا مهد کودک است، اگر مسیر طولانی باشد شاید کودکان، با روحیه بازیگوشی که دارند طی مسیر برایشان هیجان انگیز باشد. ولی بعد از گذشتن مدتی  این مسیر برایشان خسته کننده خواهد شد.

شرایط محیط مهد کودک

شاد بودن محیط آموزشی از اهمیت بالایی برخوردار است، واضح است در محیط شاد هم جسم و هم روح کودک آزادتر خواهد بود، و یادگیری بیشتری خواهد داشت. در زمان شادی، نبوغ و استعداد کودک به کار خواهد افتاد. کودکان قبل از یادگیری و آموزش، باید اول از همه شاد و خوشحال باشند، محیط باید به گونه ایی باشد که کودک برای رفتن به مهد کودک شوق و ذوق داشته باشد. در چنین محیطی  کودک میتواند رشد کند و استعدادش شکوفا شود. در این بین سطح سواد مربیان هم حائز اهمیت است. تا با ایجاد محیطی شاد و مفرح، خلاقیت های کودکان را تحریک و به عرصه ظهور برسانند.

بودجه

به طبع برای داشتن آموزش های متفرقه وبرخورداری از کلاس های یک مهد کودک خوب باید بودجه ایی در نظر گرفته شود. این بودجه بنا به توقع و انتظار والدین از مهد کودک متغیر است هرچه سطح انتظار والدین بالاتر برود، این بودجه نیز تغییر خواهد کرد.

خانواده ها با سطح انتظاری که از کودک خود دارند برای رشد و شکوفایی وی هزینه میکنند و مسلما این بودجه سقفی دارد و به تناسب آن جلو میروند. در جلساتی که برای بازدید از مهد کودک می گذارید باید به این امر توجه داشته باشید.

ترجیح شما چیست، میخواهید از مدارس دولتی استفاده کنید، یا مدرسه خصوصی را ترجیح می دهید؟ کلاس های آموزش زبان خارجی را برای کودک خود لازم می دانید؟ دارا بودن زمین خوب برای بازی از اولویتهای شما است؟ آیا مجهز بودن مهد کودک به تمام وسایل بازی های مدرن برای شما مهم است؟ تمیزی و بهداشتی که در مرکز آموزشی برقرار است مورد توجه شما است؟ رسیدن به پاسخ تمام این سوالات از عوامل مهم انتخاب یک مهد کودک خوب و ایده آل است.

بنابراین لازم است، همراه همسر خود در مهد کودک حاضر شوید و زمانی را برای این امر مهم اختصاص دهید، تا بتوانید بهترین انتخاب را داشته باشید. از تجربه سایر خانواده ها هم استفاده کنید، تجارب آنها در انتخابتان بسیار تاثیر خواهد داشت .