سرویس مهدکودک

بهترین مهدکودک های میدان تجریش

۲۴۳ بازدید
۰ دیدگاه
آدرس
میدان تجریش، خیابان دربند، خیابان اسداللهی، پلاک ۲، مجموعهٔ ورزشی باغ شاطر، طبقهٔ همکف
سال تاسیس:
۱۳۹۷
مجوز:
نام مدیر:
آسیه حسینی‌ نیکو
۱۴۵ بازدید
۰ دیدگاه
آدرس
میدان تجریش-خیابان ملکی-خیابان افراز-پلاک ۳
سال تاسیس:
۱۳۹۲
مجوز:
نام مدیر:

بهترین مهدکودک های تجریش

شنا در اقیانوس بسیار سخت تر از شنا در استخر میباشد، آب استخر تلاطم ندارد، بنابراین شنا در آن راحتتر است . در صورتی که اقیانوس امواج بزرگ و سهمگینی دارد که کنترل شما را میگیرد، پیدا کردن  و انتخاب درست مهد کودک نیز به مانند شنا در اقیانوس است .

با توجه به تعداد زیاد مهد کودک ها و انواع خدماتی که ارائه میدهند (همان امواج بزرگ اقیانوس ) ، بازدید حضوری امر مهمی به شمار می آید .حضور شما در مرکز آموزشی دید شما را بازتر میکند وبینشتان را تغییر میدهد. با بررسی حضوری خود از مراکز آموزشی و مقایسه آنها می توانید، تشخیص دهید که کدام یک با فاکتورهای شما هماهنگی دارند. و می توانند بازدهی آموزشی بالاتری برای فرزند شما داشته باشند. و برای انتخاب بهتر، تصمیم گیری برایتان آسانتر خواهد شد.

در ادامه ما برایتان لیستی تهیه کرده ایم تا شما را در پیدا کردن مهد کودک استاندارد یاری کنیم .

انتخاب بهترین مرکز آموزشی

با پیشرفت تکنولوژی که به راحتی در دسترس همگان است ،کار کمی آسانتر شده است . میتوان با کمک گرفتن از دنیای مجازی، اطلاعات بسیاری برای پیدا کردن بهترین مهد کودک به دست آورد .

تعداد موسسه هایی که در زمینه آموزش کودکان فعالیت می کنند بسیار زیاد است , و یافتن مرکز آموزشی مناسب برای کودک، یکی از چالشهای بزرگ والدین است. تکنولوژی قسمت زیادی از این چالش را مرتفع کرده است .ولی توجه به این مسائل نیز بسیار کمک کننده است :

حضور شما در مرکز آموزشی میتواند شما را در بررسی معیارهای تان یاری دهد.

به نحوه ی استقبال کارکنان مرکز آموزشی دقت کنید، نحوه استقبالشان در لحظه اول حضورتان در مهد کودک میتواند در تصمیم گیری شما تاثیر بسزایی داشته باشد .

در نگاه اول، مهد کودک ایمن و تمیز به نظرتان میرسد. آیا کارکنان مهد کودک در مهار شیطنت های ذاتی کودکان موفق هستند .

روحیه ی کودکانی که در مهد کودک حضور دارند چگونه است ؟در بازی های گروهی حضور فعال دارند ؟ در نگاهشان استرس را حس میکنید ؟ نحوه ی ارتباطشان با هم سن وسالانشان چگونه است ؟آیا مربیان کودکان را تشویق میکنند ؟

نحوه ی رفتار مربیان و کارکنان با کودکان به چه صورت است ؟ چگونگی رفتار آنها می تواند، سازنده و یا حتی مخرب باشد، به این نکات حتما توجه کنید .

حضور مربیان در جای جای مهد کودک ضروری است ( زمین بازی ، کلاس های آموزشی , محل استراحت کودکان، سرویس های بهداشتی و..)توجه کارکنان به کودکان از اهمیت بالایی برخوردار است ، کودکان  را باید لحظه به لحظه کنترل کرد .

انتخاب یک مهد کودک خوب و مناسب برای فرزندمان یک تصمیم بزرگ است . با داشتن یک نقشه و برنامه کامل میتوان راه درست را طی کرد و به نتیجه  مفیدی دست پیدا کرد.

موارد تاثیر گذار برای انتخاب یک مهد کودک خوب 

اولین سوالاتی که در ذهن والدین مطرح می شود، ساعت کاری مهد کودک ، هزینه ایی که باید پرداخت کنند و حضور مربیان آموزش دیده و مجرب است .بسیار ناراحت کننده است اگر مهد کودکی را انتخاب کنید وبعدا متوجه شوید که چندان کارآمد نیستند و بازدهی خوبی ندارند .

در نظر داشته باشید که مسئولین یک هزینه کلی را به شما میگویند ولی شما باید از جزئیات با خبر باشید. پس جزء به جزء بپرسید (وعده های غذایی،میان وعده ها، لباس، مایع دستشویی، سرویس رفت و برگشت، تنقلات ، دستمال و..).بعضی از مراکز آموزشی  این هزینه ها را برای والدین قسط بندی می کنند، مقداری را برای پیش قسط می گیرند و مابقی را قسط بندی می کنند ،درباره همه ی این موارد سوال بپرسید .

محوطه ایی را که برای بازی کودکان در نظر گرفته میشود، اندازه مناسبی باید داشته باشد، تا کودکان به راحتی بتوانند در آن جابه جا شوند .درباره ساعات کاری و چگونگی دسته بندی آن نیز سوال بپرسید تا اطمینان پیدا کنید که تمام فعالیت های فوق برنامه به طور کامل اجرا می شود .

داشتن وسایل تزیینی و مبلمان از اولویت های یک مهد کودک نیست. ولی دارا بودن وسایل بی کیفیت واز رده خارج نیز باعث صدمه به کودکان میشود، به این امر هم توجه کنید .

با مراجعه به وب سایت مرکز آموزشی، نظرات خانواده های دیگر را مطالعه کنید تا از رعایت استانداردهای مرکز آموزشی مطمئن شوید .