مهد کودک دو زبانه یویو زعفرانیه

مهد کودک دو زبانه یویو زعفرانیه

مهد کودک دو زبانه یویو با مدیریت فائزه حسینی در سال ۱۳۹۶ با مجوز رسمی از بهزیستی (تک ستاره ) استان تهران ،شهر تهران در منطقه یک تاسیس گردید.

زعفرانیه سه راه آصف کوچه سیمین پلاک ۱۴
نام مدیر:
فائزه حسینی
سال تاسیس:
۱۳۹۶
مجوز:
بهزیستی (تک ستاره )
ساعت کاری
۰۷:۳۰ صبح الی ۱۶:۰۰ غروب
معرفی مهدکودک / موسسه

برای مهد کودک دو زبانه یویو زعفرانیه محتوا و یا توضیحی در صفحات آنلاین وجود ندارد تا ما نیز در این صفحه با شما به اشتراک بگذاریم. از همین رو در ادامه یک مقاله قرار داده شده است و در آن سودمندی وجود برنامه های استعدادیابی در مهدکودک برای کودکان و خانواده های آنها را مورد بررسی قرار داده است. وقت بگذارید و مطالعه کنید تا اطلاعات خود را درباره بهترین مهدکودک ها افزایش دهید و در پی آن بهترین انتخاب را برای فرزند خود داشته باشید.

"سودمندی برنامه های استعدادیابی در مهدکودک برای کودکان و خانواده‌ها"

برنامه‌های استعدادیابی در بهترین مهدکودک‌ها نقش بسیار مهمی در توسعه کودکان و پشتیبانی از خانواده‌ها ایفا می‌کنند. این برنامه‌ها باعث ترغیب و شناسایی استعدادها و توانمندی‌های فردی کودکان می‌شوند، که این تجربه اثرگذاری عمیقی بر رشد و توسعه آنها دارد.

یکی از اهمیت‌های برنامه‌های استعدادیابی، ارتقاء خودشناسی کودکان است. این برنامه‌ها فرصتی فراهم می‌کنند تا کودکان با انواع فعالیت‌ها و آزمون‌ها، به شناخت بهتری از نقاط قوت و علاقه‌های خود بپردازند.

برنامه‌های استعدادیابی نه تنها به کودکان کمک می‌کنند تا استعدادهای خود را شناخته و آنها را توسعه دهند، بلکه بر ارتباطات خانواده‌ها نیز تاثیر مثبتی دارند. والدین با شناخت بهتر از استعدادها و توانمندی‌های فرزندان، می‌توانند پشتیبانی موثرتری از رشد و توسعه کودکان خود داشته باشند.

همچنین، این برنامه‌ها به والدین کمک می‌کنند تا در تصمیم‌گیری‌های مرتبط با تحصیلات و فعالیت‌های فرهنگی کودکان، از دیدگاه‌های استعدادیابی بهره‌مند شوند. این نه تنها به کودکان امکان یافتن مسیرهای شعف‌آورتر را می‌دهد، بلکه در مسیر تحصیلی آنان نیز تاثیر گذار خواهد بود.

در مجموع، برنامه‌های استعدادیابی در مهدکودک به کودکان فرصتی را برای شناخت بهتر از خودشان و توسعه استعدادها فراهم می‌کنند و همچنین به والدین امکان می‌دهند تا در این مسیر با اطمینان و هدفمند از کودکان خود پشتیبانی کنند.

نام مدیر
فائزه حسینی
سال تاسیس
۱۳۹۶
مجوز
بهزیستی (تک ستاره )
گروه سنی
۶ماه تا ۶ سال
ساعت کاری
۰۷:۳۰ صبح الی ۱۶:۰۰ غروب

افزودن دیدگاه جدید