آکادمی تخصصی زبان کودکان بانی تاک در شریعتی

آکادمی تخصصی زبان کودکان بانی تاک در شریعتی

آکادمی تخصصی زبان کودکان بانی تاک با مدیریت مرجان تاجیک در سال ۱۳۹۶ با مجوز رسمی از آموزش و پرورش استان تهران ،شهر تهران در منطقه یک تاسیس گردید.

خیابان شریعتی- بالاتر از پل صدر- خیابان پل صدر- خیابان میرزاپور(سهیل)- پلاک ۲۳
نام مدیر:
مرجان تاجیک
سال تاسیس:
۱۳۹۶
مجوز:
آموزش و پرورش
ساعت کاری
۰۸:۰۰ صبح الی ۱۸:۰۰ غروب
معرفی مهدکودک / موسسه

برای آکادمی تخصصی زبان کودکان بانی تاک در شریعتی محتوایی یافت نشد، به همین دلیل یک مقاله برای شما والدین گرامی آماده کرده ایم که مطالعه آن به شما عزیزان توصیه می شود.

"تاثیر تعامل سازنده مربیان با کودکان و والدین در بهبود فرآیند آموزش در مهدکودک"

تعامل فعال و مثبت مربیان با کودکان و همچنین والدین آنها در محیط مهدکودک نقش بسیار حیاتی در فرایند آموزشی و توسعه کودکان ایفا می‌کند. این تعاملات به‌عنوان پایه اصلی در ساختار آموزشی، اثرات چشمگیری بر بهبود عملکرد و رشد کودکان خواهد داشت. در ادامه به برخی از آن اثرات اشاره می شود.

تقویت اعتماد به نفس کودکان: تعامل مثبت مربیان با کودکان، احساس اعتماد به نفس را در آن‌ها تقویت می‌کند و ایجاد محیطی امن برای یادگیری برای آنان فراهم می‌سازد.

تشویق خردسالان به انجام فعالیت‌های خلاقانه: تعامل سازنده مربیان با کودکان با تشویق به فعالیت‌های خلاقانه، خلاقیت و تخیل کودکان را به بهترین نحو تقویت می‌کند.

تسهیل در یادگیری اجتماعی: تعامل مثبت مربیان با کودکان، ارتباطات اجتماعی آن‌ها را تقویت کرده و مهارت‌های ارتباطی را برای زندگی اجتماعی بهتر به کودکان آموزش می‌دهد.

ارتقاء مهارت زبانی: تبادل گفت‌و‌گوها و داستان‌های مثبت میان مربیان و کودکان، به ارتقاء مهارت زبانی آن‌ها کمک می‌کند.

تعامل با والدین: مشارکت فعال مربیان با والدین، یک پل ارتباطی بین محیط مهدکودک و خانه را فراهم می‌کند و این تعامل باعث تسهیل در فرایند یادگیری خانه و مهد خواهد شد.

توسعه مهارت‌های حل مسئله: تعاملات مثبت مربیان با کودکان، مهارت‌های حل مسئله را در آن‌ها تقویت کرده و به آن‌ها کمک می‌کند تا با چالش‌ها به بهترین شکل ممکن برخورد کنند.

تشویق به اشتراک‌گذاری: ایجاد فرصت‌های تعاملی برای کودکان باعث تشویق به اشتراک‌گذاری افکار و تجربیات بین آنها می‌شود.

تعامل مثبت مربیان با کودکان و والدین نه‌تنها به بهبود فرایند آموزشی در مهدکودک کمک می‌کند بلکه در ترسیم مسیری مثبت و موفق برای آینده کودکان نیز تاثیرگذار است.

نام مدیر
مرجان تاجیک
سال تاسیس
۱۳۹۶
مجوز
آموزش و پرورش
گروه سنی
۳ تا ۱۲ سال
ساعت کاری
۰۸:۰۰ صبح الی ۱۸:۰۰ غروب
مساحت
۴۰۰

افزودن دیدگاه جدید