خانه کودک آبان در جردن

خانه کودک آبان در جردن

با مدیریت ثمینه سروقد بطن مقدم در سال ۱۳۸۹ استان تهران ،شهر تهران در منطقه یک تاسیس گردید.

آدرس:
خيابان نلسون ماندلا كوچه ناهيد غربى پلاك١٩
نام مدیر:
ثمینه سروقد بطن مقدم
سال تاسیس:
۱۳۸۹
ساعت کاری
۰۸:۰۰ صبح الی ۱۶:۰۰ غروب
معرفی مهدکودک / موسسه

با مدیریت ثمینه سروقد بطن مقدم در سال ۱۳۸۹ استان تهران ،شهر تهران در منطقه یک تاسیس گردید.

  • خانه کودک آبان
  • گروه سنی: ۱ تا ۶ سال
  • ساعت کار: ۰۸:۰۰ صبح الی ۱۶:۰۰ غروب

هنرکده آبان با کمک گروهی از کارشناسان کودک و هنرهای تجسمی و با هدف پرورش خلاقیت ، کشف علایق ، رشد توانایی ها و ایجاد کنجکاوی کودکان نسبت به دنیای پیرامونشان اقدام به برگزاری کارگاههای تخصصی برای آنها نموده است.
اهداف گروه :
– صلح .
– احترام و توجه به تفاوتهای فردی.
– آموزش در بستر زندگی.
– تشویق به کار گروهی در فضایی شاد و امن.
– فراهم آوردن شرایطی برای تفکر و تمرکز.
-ایجاد محیطی خلاق ، برای یادگیری غیر مستقیم به وسیله بازی و هنر.

ویژگی های هنرکده آبان:
تمرکز بر شناخت اقوام ایرانی وملل:
پروژه های شناخت اقوام ایرانی و ملل مختلف این امکان را به کودک می دهد که با مجموعه پیچیده ای از دانشها ،باورها،هنرها،قوانین،اخلاقیات و عادات آشنا شود. او علاوه بر اشنایی غیر مستقیم با پوشش ،آرایش، مزه ها، موسیقی  ، لالایی ها، قصه ها و اساطیر به فعالیتهای مختلف با مواد  می پردازد و به مهارتهایش افزوده می شود . از سوی دیگر نمایی از انسان به کودک نشان داده  می شود که به تاکید ارزشهای زندگی و تفاوتهای فردی می پردازد.

فضایی شاد و آرام شبیه محیط خانه:
در این مجموعه سعی بر این داریم تا فضایی شاد و امن همراه با احساس صمیمیت ایجاد کنیم . این  کودک است که به برنامه مربیان جهت می دهد و اینگونه است که اندیشه و هنر کودکان شکوفا می شود . کودکان تمایل بیشتری به فعالیتها نشان می دهند و یادگیری به جریانی آرامش دهنده و شادی آفرین تبدیل می شود و بدین ترتیب انگیزه کودکان افزایش می یابد.

آموزش غیر مستقیم به وسیله بازی و هنر:
در این شیوه ، کودک هر چقدر که بخواهد یاد می گیرد، کشف می کند و محدوده ای برای او تعیین نمی شود . کودک در فعالیتها کاملا آزاد است و آموزش برایش جنبه ی بازی و سرگرمی دارد، او از دیدگاه خود  موضوع را بررسی می کند و سوالهای متفاوتی را مطرح می نماید و تلاش میکند تا پاسخ انها را بیابد٠
این نوع آموزش با روحیه ی جستجو گر و کنجکاو کودک سازگارتر است و او را با شوق و ذوق بیشتری به سوی اکتشاف و یادگیری سوق می دهد .

 

میتوانید برای مشاهده ی لیست کامل مهدکودک های این منطقه به صفحه ی بهترین مهدکودک های جردن، بلوار آفریقا، نلسون ماندلا مراجعه کنید.

نام مدیر
ثمینه سروقد بطن مقدم
سال تاسیس
۱۳۸۹
گروه سنی
۱تا۶سال
ساعت کاری
۰۸:۰۰ صبح الی ۱۶:۰۰ غروب

افزودن دیدگاه جدید