خانه کودک آبان در جردن

خانه کودک آبان در جردن

با مدیریت ثمینه سروقد بطن مقدم در سال ۱۳۸۹ استان تهران ،شهر تهران در منطقه یک تاسیس گردید.

خيابان نلسون ماندلا كوچه ناهيد غربى پلاك١٩
نام مدیر:
ثمینه سروقد بطن مقدم
سال تاسیس:
۱۳۸۹
ساعت کاری
۰۸:۰۰ صبح الی ۱۶:۰۰ غروب
معرفی مهدکودک / موسسه

با مدیریت ثمینه سروقد بطن مقدم در سال ۱۳۸۹ استان تهران ،شهر تهران در منطقه یک تاسیس گردید.

  • خانه کودک آبان
  • گروه سنی: ۱ تا ۶ سال
  • ساعت کار: ۰۸:۰۰ صبح الی ۱۶:۰۰ غروب

هنرکده آبان با کمک گروهی از کارشناسان کودک و هنرهای تجسمی و با هدف پرورش خلاقیت ، کشف علایق ، رشد توانایی ها و ایجاد کنجکاوی کودکان نسبت به دنیای پیرامونشان اقدام به برگزاری کارگاههای تخصصی برای آنها نموده است.
اهداف گروه :
– صلح .
– احترام و توجه به تفاوتهای فردی.
– آموزش در بستر زندگی.
– تشویق به کار گروهی در فضایی شاد و امن.
– فراهم آوردن شرایطی برای تفکر و تمرکز.
-ایجاد محیطی خلاق ، برای یادگیری غیر مستقیم به وسیله بازی و هنر.

ویژگی های هنرکده آبان:
تمرکز بر شناخت اقوام ایرانی وملل:
پروژه های شناخت اقوام ایرانی و ملل مختلف این امکان را به کودک می دهد که با مجموعه پیچیده ای از دانشها ،باورها،هنرها،قوانین،اخلاقیات و عادات آشنا شود. او علاوه بر اشنایی غیر مستقیم با پوشش ،آرایش، مزه ها، موسیقی  ، لالایی ها، قصه ها و اساطیر به فعالیتهای مختلف با مواد  می پردازد و به مهارتهایش افزوده می شود . از سوی دیگر نمایی از انسان به کودک نشان داده  می شود که به تاکید ارزشهای زندگی و تفاوتهای فردی می پردازد.

فضایی شاد و آرام شبیه محیط خانه:
در این مجموعه سعی بر این داریم تا فضایی شاد و امن همراه با احساس صمیمیت ایجاد کنیم . این  کودک است که به برنامه مربیان جهت می دهد و اینگونه است که اندیشه و هنر کودکان شکوفا می شود . کودکان تمایل بیشتری به فعالیتها نشان می دهند و یادگیری به جریانی آرامش دهنده و شادی آفرین تبدیل می شود و بدین ترتیب انگیزه کودکان افزایش می یابد.

آموزش غیر مستقیم به وسیله بازی و هنر:
در این شیوه ، کودک هر چقدر که بخواهد یاد می گیرد، کشف می کند و محدوده ای برای او تعیین نمی شود . کودک در فعالیتها کاملا آزاد است و آموزش برایش جنبه ی بازی و سرگرمی دارد، او از دیدگاه خود  موضوع را بررسی می کند و سوالهای متفاوتی را مطرح می نماید و تلاش میکند تا پاسخ انها را بیابد٠
این نوع آموزش با روحیه ی جستجو گر و کنجکاو کودک سازگارتر است و او را با شوق و ذوق بیشتری به سوی اکتشاف و یادگیری سوق می دهد .

 

میتوانید برای مشاهده ی لیست کامل مهدکودک های این منطقه به صفحه ی بهترین مهدکودک های جردن، بلوار آفریقا، نلسون ماندلا مراجعه کنید.

نام مدیر
ثمینه سروقد بطن مقدم
سال تاسیس
۱۳۸۹
گروه سنی
۱تا۶سال
ساعت کاری
۰۸:۰۰ صبح الی ۱۶:۰۰ غروب

افزودن دیدگاه جدید