مهدکودک بین المللی دو زبانه و کارگاه مونته سوری فروغ ایران فرمانیه

مهدکودک بین المللی دو زبانه و کارگاه مونته سوری فروغ ایران فرمانیه

مهدکودک بین المللی دو زبانه و کارگاه مونته سوری فروغ ایران فرمانیه با مدیریت مدیریت از سوربن پاریس و استاد رسمی مونته سوری بین المللی از موسسه AMI در سال ۱۳۸۳ با مجوز رسمی از بهزیستی (سه ستاره ) استان تهران ،شهر تهران در منطقه یک تاسیس گردید.

خیابان فرمانیه خیابان وطن پور خیابان براتی یا خیابان اندرزگو سلیمی شمالی خیابان براتی
نام مدیر:
مدیریت از سوربن پاریس و استاد رسمی مونته سوری بین المللی از موسسه AMI
سال تاسیس:
۱۳۸۳
مجوز:
بهزیستی (سه ستاره )
ساعت کاری
۰۸:۳۰ صبح الی ۱۵:۳۰ بعدازظهر
معرفی مهدکودک / موسسه

برای مهدکودک بین المللی دو زبانه و کارگاه مونته سوری فروغ ایران فرمانیه اطلاعات و توضیحات کاملی وجود ندارد تا با شما به اشتراک بگذاریم. از همین رو در ادامه یک مقاله در زمینه نقش برنامه های آموزشی مهدکودک در پیشرفت کودکان خردسال را قرار داده ایم تا آن را مطالعه کنید و در مسیر انتخاب مهدکودک از رهنمودهای آن بهره ببرید.

"نقش برنامه‌های آموزشی مهدکودک در پیشرفت کودکان خردسال"

برنامه‌های آموزشی مهدکودک با تاکید بر توسعه هوش اجتماعی و حسی کودکان، نقش بسیار حیاتی در آموزش و پرورش نسل جوان دارند. این برنامه‌ها به صورت چندگانه تاثیرات مثبتی بر روند یادگیری کودکان خردسال داشته و اهمیت زیر را دارا هستند:

توسعه مهارت‌های شناختی

برنامه‌های آموزشی مهدکودک با ارائه فعالیت‌ها و بازی‌های مناسب، موجب تقویت مهارت‌های شناختی کودکان می‌شود، از جمله توجه، حافظه و حل مشکلات.

آموزش مهارت‌های اجتماعی

از طریق فعالیت‌های گروهی و همچنین بازی‌هایی که به همکاری کودکان با یکدیگر نیاز دارند، برنامه‌های مهدکودک به کودکان کمک می‌کنند تا مهارت‌های اجتماعی خود را بهبود بخشند و با دیگران هماهنگی بهتری داشته باشند.

تقویت زبان

برنامه‌های آموزشی مهدکودک با ارائه فعالیت‌های زبانی و توجه به توسعه مهارت‌های ارتباطی، زبان کودکان را به بهترین شکل تقویت می‌کنند و به آنها کمک می‌کنند تا به خواندن و نوشتن علاقه‌مند شوند.

توسعه حس و حرکت

از طریق بازی‌ها و فعالیت‌های حرکتی، برنامه‌های مهدکودک به توسعه حس و حرکت کودکان خردسال کمک قابل ذکری می‌کنند، که این امر بر تعادل و هماهنگی آن‌ها تاثیر می‌گذارد.

آموزش مفاهیم ابتدایی

از طریق بازی‌ها و فعالیت‌های آموزشی، مهدکودک ها برای کودکان مفاهیم ابتدایی را باز می‌کنند و آماده‌سازی آن‌ها برای مرحله تحصیلی بعدی را هم فراهم می‌کنند.

در نتیجه، برنامه‌های آموزشی مهدکودک به عنوان ابزاری کارآمد در شکل‌گیری اساس‌های توسعه کودکان خردسال و پیشرفت‌های آینده‌ی آن‌ها نقش مهمی ایفا می‌کنند.

نام مدیر
مدیریت از سوربن پاریس و استاد رسمی مونته سوری بین المللی از موسسه AMI
سال تاسیس
۱۳۸۳
مجوز
بهزیستی (سه ستاره )
کارکنان
۵ مربی با مدرک کاردانی، کارشناسی و کارشناسی ارشد
گروه سنی
۲ تا ۶ سال و پیش دبستانی
ساعت کاری
۰۸:۳۰ صبح الی ۱۵:۳۰ بعدازظهر
مساحت
۳ اتاق و سالن بزرگ ماند کلاس

افزودن دیدگاه جدید