سرویس مهدکودک

بهترین مهدکودک های ولنجک

در این صفحه می توانید بهترین مهدکودک ولنجک، زعفرانیه، محمودیه و شمال تهران را پیدا کنید.

بهترین مهد کودک های شمال تهران , لیست مهد کودک های منطقه ۱ تهران , مهد كودك شرويلا , مهد کودک چالیک , مهد کودک خانه فرشتگان اقدسیه , گرانترین مهد کودک تهران , مهد کودک های دولتی تهران , رتبه بندی مهد کودک های تهران , 

مهدکودک باغ کودک در ولنجک با بیش از ۱۰ سال تجربه در زمینه مراقبت و آموزش کودکان، از روش‌هایی متنوع و کارآمد برای پرورش و آموزش کودکان بهره می‌برد. این مرکز با تلفیق متدهای آموزشی بازی‌محور و انسان‌گرا به همراه استفاده از رویکردهای شناختی تحت نظر روانشناسان ماهر و مربیان متخصص، برای تربیت کودکان در محیطی امن و سرشار از شادی و خلاقیت فعالیت می‌کند.

ویژگی‌های منحصر به فرد مهد کودک موفق ولنجک:

خیابان ولنجک، خیابان یمن، جنب هتل بلوط، داخل سازمان تحقیقات کشاورزی کودکستان موفق
نام مدیر:
خانم مریم افتخاری
گروه سنی:
۲ تا ۶ سال
ساعت کاری
۷ الی ۱۷
باز کردن توضیحات بستن توضیحات

مهدکودک باغ کودک در ولنجک با بیش از ۱۰ سال تجربه در زمینه مراقبت و آموزش کودکان، از روش‌هایی متنوع و کارآمد برای پرورش و آموزش کودکان بهره می‌برد. این مرکز با تلفیق متدهای آموزشی بازی‌محور و انسان‌گرا به همراه استفاده از رویکردهای شناختی تحت نظر روانشناسان ماهر و مربیان متخصص، برای تربیت کودکان در محیطی امن و سرشار از شادی و خلاقیت فعالیت می‌کند.

ویژگی‌های منحصر به فرد مهد کودک موفق ولنجک:

خیابان ولنجک، خیابان یمن، جنب هتل بلوط، داخل سازمان تحقیقات کشاورزی کودکستان موفق
نام مدیر:
خانم مریم افتخاری
گروه سنی:
۲ تا ۶ سال
ساعت کاری
۷ الی ۱۷
باز کردن توضیحات بستن توضیحات

مهدکودک رنگین کمان در زعفرانیه یکی از ویژه ترین مهدکودک های این محله که پذیرای کودکان ۳ تا ۶ سال از ساعت ۸ تا ۱۶ است. در مهدکودک رنگین کمان هر روزه ۳ وعده غذایی، صبحانه، میان وعده و ناهار در تنوع مناسب بصورت سالم سرو می گردد. از آنجایی که تمامی کادر آموزشی این مرکز با فیلتر های آموزشی و تربیتی مناسبی به گزین شده اند، این تیم قادر به انجام جدید ترین متدهای آموزشی با کودکان دلبند شما در محیطی امن و سرشار از تفریح و بازی است.

زعفرانیه - خیابان شهید فلاحی - خیابان امیری ثوری - پلاک ۱۷
نام مدیر:
خانم حسین زاده
گروه سنی:
۸ الی ۱۶
باز کردن توضیحات بستن توضیحات
۵۵ بازدید
۰ دیدگاه
ولنجک، خیابان ۲۲، خیابان گلستان پنجم غربی، پلاک ۳۰
۶۰ بازدید
۰ دیدگاه
زعفرانیه، خیابان مقدس اردبیلی، خیابان شهید محسن ملکی، خیابان قائم، پلاک ۱۴
۱۱۴ بازدید
۰ دیدگاه
زعفرانیه، خیابان مقدس اردبیلی، خیابان فرخ، کوچه شروین
۹۶ بازدید
۰ دیدگاه
بزرگراه چمران، پمپ بنزین نمایشگاه بین المللی، خیابان یمن، بعد از چهار راه سمت چپ، سازمان تحقیقات کشاورزی، داخل محوطه باغ، مهدکودک سه ستاره راهیان گل نرگس
۲۷۳ بازدید
۰ دیدگاه
زعفرانیه سه راه آصف کوچه سیمین پلاک ۱۴
۱۳ بازدید
۰ دیدگاه
تهران، ولنجک، خیابان فضل الله، خیابان یمن، خیابان اعرابی
۴۹۳ بازدید
۰ دیدگاه
زعفرانیه-بلوار بهزادی پلاک ۶
۸ بازدید
۰ دیدگاه
تهران، ولنجک، بلوار دانشجو، خیابان اعرابی
۳۳۰ بازدید
۰ دیدگاه
زعفرانیه-خیابان مقدس اردبیلی-خیابان ثارالله-شماره ۲۴
۱۵ بازدید
۰ دیدگاه
تهران، محله ولنجک، خیابان هجدهم، پلاک ۹
۲۹۲ بازدید
۰ دیدگاه
بزرگراه چمران، پمپ بنزین نمایشگاه بین المللی، خیابان یمن، بعد از چهار راه سمت چپ، سازمان تحقیقات کشاورزی، داخل محوطه باغ، مهدکودک سه ستاره راهیان گل نرگس
۲۶ بازدید
۰ دیدگاه
تهران، ولنجک، خیابان کامبیز، خیابان بهزادی
۹۸ بازدید
۰ دیدگاه
خیابان زعفرانیه، خیابان شهید اعجازی، خیابان رضا علی حسینی
۶۶ بازدید
۰ دیدگاه
ولنجک، بلوار دانشجو، یاسمن هفتم، روبروی یاسمن هشتم، مهد کودک ریحانه
۲۲ بازدید
۰ دیدگاه
محمودیه - خیابان الف - کوچه شهریور - پلاک ۱۹
نام مهدکودکآدرستلفن ها
مهد کودک قطره در ولنجکتهران، ولنجک، خیابان کامبیز، خیابان بهزادی۰۲۱۲۲۴۱۹۰۱۰
مهد کودک راه رشد در ولنجکتهران، محله ولنجک، خیابان هجدهم، پلاک ۹۰۲۱۲۲۴۲۷۷۶۸
مهد کودک شکوفه های امید در ولنجکتهران، ولنجک، بلوار دانشجو، خیابان اعرابی۰۲۱۲۳۰۳۱۲۴۹
مهدکودک سلما در ولنجکتهران، ولنجک، خیابان فضل الله، خیابان یمن، خیابان اعرابی
مهدکودک رنگین کمان در زعفرانیهزعفرانیه - خیابان شهید فلاحی - خیابان امیری ثوری - پلاک ۱۷۰۹۰۴۵۱۷۸۹۸۱ ۲۶۸۰۲۷۶۶
مهدکودک باغ کودک موفق در ولنجکخیابان ولنجک، خیابان یمن، جنب هتل بلوط، داخل سازمان تحقیقات کشاورزی کودکستان موفق۰۲۱۲۲۴۱۴۴۱۲
مهدکودک راهیان گل نرگس (باغ کشاورزی سابق) در ولنجکبزرگراه چمران، پمپ بنزین نمایشگاه بین المللی، خیابان یمن، بعد از چهار راه سمت چپ، سازمان تحقیقات کشاورزی، داخل محوطه باغ، مهدکودک سه ستاره راهیان گل نرگس۰۹۱۲۲۳۴۶۱۴۲ ۰۲۱۲۲۴۱۴۴۱۶
مهدکودک انگلیسی زبان کندو شعبه ی زعفرانیهزعفرانیه، خیابان مقدس اردبیلی، خیابان فرخ، کوچه شروین۰۲۱۲۲۴۰۹۹۴۵
مهدکودک کیدتوپیا زعفرانیهزعفرانیه، خیابان مقدس اردبیلی، خیابان شهید محسن ملکی، خیابان قائم، پلاک ۱۴۰۲۱۲۲۰۴۶۵۷۸ ۰۹۱۲۱۴۰۷۷۴۷
مهدکودک سرزمین کوچولوها ولنجک تهرانولنجک، خیابان ۲۲، خیابان گلستان پنجم غربی، پلاک ۳۰۰۲۱۲۲۴۰۷۲۲۰ ۰۲۱۲۲۴۰۰۳۱۵
مهد کودک چکاوک محمودیه تهرانمحمودیه - خیابان الف - کوچه شهریور - پلاک ۱۹۰۲۱۲۲۰۳۷۴۵۸ ۰۹۱۲۹۴۳۸۲۹۶
مهدکودک ریحانه در ولنجکولنجک، بلوار دانشجو، یاسمن هفتم، روبروی یاسمن هشتم، مهد کودک ریحانه۰۹۱۲۴۱۵۸۹۰۷ ۰۲۱۲۲۱۸۳۳۹۰
مهدکودک آوین در زعفرانیهخیابان زعفرانیه، خیابان شهید اعجازی، خیابان رضا علی حسینی۰۲۱۲۲۱۷۵۴۷۶
مهدکودک دو زبانه راهیان گل نرگس (باغ کشاورزی سابق) ولنجکبزرگراه چمران، پمپ بنزین نمایشگاه بین المللی، خیابان یمن، بعد از چهار راه سمت چپ، سازمان تحقیقات کشاورزی، داخل محوطه باغ، مهدکودک سه ستاره راهیان گل نرگس۲۲۴۱۴۴۱۲ ۰۲۱۲۲۴۱۴۴۱۳
مهدکودک دوزبانه قصه من زعفرانیهزعفرانیه-خیابان مقدس اردبیلی-خیابان ثارالله-شماره ۲۴۲۲۱۷۳۰۵۵ ۲۲۱۷۳۰۵۶
مهدکودک چالیک زعفرانیهزعفرانیه-بلوار بهزادی پلاک ۶۰۲۱۲۲۴۰۲۸۶۰ ۰۲۱۲۲۴۰۳۸۵۲
مهد کودک دو زبانه یویو زعفرانیهزعفرانیه سه راه آصف کوچه سیمین پلاک ۱۴۲۲۴۲۶۳۱۰ ۰۲۱۲۲۴۲۴۹۳۹
بهترین مهدکودک ولنجک کدام مهدکودک هست؟
لطفا روی لینک بالا کلیک کنید، وارد سایت گل مهد شوید، به تصاویر، مصاحبه با مدیر مهدکودک، معرفی کلاس ها و تاثیر آن ها بر کودکان دلبندتان را مشاهده کنید. سپس فایل های صوتی مربوط به مدیریت مهدکودک را گوش کرده و در آخر به بازخورد خانواده ها نسبت به مهدکودک مورد نظر توجه کنید.
آیا موسسه استعدادیابی در ولنجک وجود دارد؟
برخی از مهدکودک های ولنجک کار استعدادیابی کودکان را بصورت کامل انجام می دهند.
آیا امکان ملاقات حضوری در این روزهای کرونایی هست (تاریخ: ۲۰ فروردین)
برای کسب اطلاعات بیشتر با مدیریت مهدکودک ها تماس حاصل نمائید قطعا می توانند برای حضور شما در مهدکودک تدابیری بیندیشند.
اطلاعات بیشتری درباره مهدکودک ها نیاز دارم. از کجا می توانم کسب اطلاع کنم؟
گل مهد از کامل ترین سایت های حوزه کودک هست قطعا اطلاعاتی که روی سایت گل مهد هست تمام تلاش ما در پیدا کردن اطلاعات مهدکودک ها بوده است اما اگر به دنبال کسب اطلاع بیشتر هستید من تصور می کنم اگر با مدیریت مهدکودک تماس بگیرید بهتر هست.

بهترین مهدکودک های ولنجک تهران

جدا شدن از فرزند و سپردن آنها به افراد غریبه، برای همه والدین بسیار سخت است. گذشته از آن، بچه ها نیز وابستگی عمیقی به والدین خود دارند. و جدایی از والدین و دیگر اعضای خانواده  برایشان دشوار است . بنابراین در تصمیم گیری برای انتخاب بهترین مهد کودک، باید به فاکتورهای موثر بر روی روحیه حساس کودکان توجه ویژه داشته باشید. بهترین گزینه را برای گرفتن نتیجه عالی از آموزش فرزندتان، در نظر بگیرید. سپس کودک خود را با آسودگی خیال برای  پرورش استعدادها و شکوفا شدن توانمندی هایش به بهترین مهد کودک منطقه خود بسپارید. ما نیز با شما در انتخاب بهترین مهد کودک همراه هستیم و راهکارهای موثر را برایتان در این مطلب آورده ایم.

مهمترین عوامل موثر در شناخت بهترین مهد کودک

فاکتور های کلیدی که میتوان به آن اشاره کرد، کیفیت بالای آموزشی وهمگام با استانداردهای جهانی، استفاده از امکانات و تجهیزات مدرن و سالم برای پرورش جسم و روح لطیف کودکان و بهره مندی از مربیان متخصص و دوره دیده در امر آموزش کودکان است.

عوامل شناخته شده و گاهی هم ناشناخته وجود دارد، که باید مد نظر والدین باشد. سطح آموزش، فاصله مهد کودک از منزل ، بودجه، امنیت، بهداشت، امکانات، برنامه آموزشی، کیفیت یادگیری، رفتار مربیان،تجربه پرسنل، کلاس های فوق برنامه ، ثبات کارکنان و...از آن دسته هستند.

تیزبینی، صبر و حوصله شما والدین در راه تحقیق برای یافتن بهترین مهد کودک،  تا حد زیادی شما را در نتیجه گیری درست از بین تعداد زیاد مراکز آموزشی یاری خواهد کرد.

بنابراین لازم است، از معیارهایی که برای انتخاب بهترین مهد کودک در ذهنتان دارید، لیستی تهیه کنید. و پله به پله به آنها رسیدگی کنید، در این صورت است که در آینده شاهد موفقیت های گام به گام کودک خود در راه کسب تجارب و آموزش های پیش رویش خواهید بود.

توانایی مربیان

مربیان برای دوره های مختلف آموزشی مهد کودک وپیش دبستانی باید دوره دیده باشند.

هیچ راهکاری برای شناخت کامل از مربیان وجود ندارد. ولی میتوان با پرسیدن نظر والدین دیگر که کودکشان در مهد کودک حضور دارد، تا حدود زیادی با رفتار و شیوه مربی در زمان تدریس با کودکان، آشنا شد. در بازدید حضوری از مهد کودک و برخورد مربی با شما و کودک تان در لحظه ورود، و همچنین نحوه تعامل وی  با کودکان حاضر در مهد کودک شما می توانید، برخی از زوایای رفتار مربی را آشکارا ببینید.

نیازهای هر خانواده با یکدیگر متفاوت است، لازم است که قبل از نام نویسی فرزند خود در مهد کودک با مربیان گفتگو و جلسه داشته باشید. تا هم مربیان با انتظارات شما از آموزش  آشنا شوند. و هم شما با شیوه و نحوه تدریس مربی تا حدودی آشنا شوید. .در این حالت است که کودک از تعامل مفید والدین و مربیان بهره مند می گردد. وبا روش صحیح، برای فردای بهتر و آینده تحصیلی درخشان گام برخواهد داشت.

بودجه

به طبع هر خانواده با توجه به شرایط اقتصادی که دارد مقدار معینی برای آموزش کودک خود هزینه میکند. رنج قیمت مراکز آموزشی تقریبا در یک خط و محدوده است( با کمی تغییرات جزئی).

 مراکز آموزشی با برقراری کلاس های فوق برنامه سعی بر هدایت کودکان در مسیر پیش رو در اجتماع دارند. اگر تعداد این کلاس ها بسته به درخواست والدین و نیاز کودکان  و یا صلاح دید مدیریت موسسه، بیشتر باشد. به طبع هزینه بیشتری بر عهده والدین قرار خواهد گرفت. بنابراین طبق بودجه و نیاز کودک خود پیش بروید و از هزینه هایی که برایتان مطرح می کنند، جزء به جزء  سوال بپرسید، تا در این میان بار اضافی بر اقتصاد خانواده تحمیل نگردد.

تمرکز بر استعدادیابی

والدین می توانند، تا حدودی استعدادهای کودک خود را کشف کنند. ولی باید در نظر گرفت مربیان مهد کودک ها برای این کار آموزش دیده هستند . کار رمزگشایی کودکان جزو حیطه کاری مربیان مهد کودک است. توجه داشته باشید، مرکز آموزشی را برگزینید که از چنین مربیانی خبره ای در کادر آموزشی خود استفاده کنند. 

کشف استعدادهای ذاتی کودکان وپرورش توانمندیهای آنها، می تواند کودک را برای حضور در اجتماع و حتی تعیین شغل در بزرگسالی  کمک کند.

در مهد کودک هایی که بر پایه استانداردهای جهانی اداره می شوند. با رمز گشایی نقاط ضعف و قدرت کودک  کشف، و آموزشها را بر اساس آنها برنامه ریزی میکنند. با پرورش نقطه ضعف ها وتبدیل آن به تقطه قدرت