سرویس مهدکودک

بهترین مهدکودک ها در پاسداران

در این صفحه میتوانید لیست بهترین مهدکودک ها در پاسداران را مشاهده کنید. امیدواریم بهترین مهدکودک پاسداران را پیدا کنید. 

مراکز مهد کودک متعددی در شهرهای مختلف دایر هستند اما برخی از والدین، ممکن است تنها گزینه های گرانقیمت را انتخاب کنند اما همیشه شهریه بیشتر و شهرت بالاتر نمی تواند تضمین کننده کیفیت خدمات باشد. باید اطلاعات درستی درباره شیوه های آموزشی کسب نمود تا مطمئن شد کودک می تواند در محیطی شاد و پر انرژی حضور یابد و آموزش ببیند.

آدرس:
پاسداران، خیابان اسلامی،ابتدای بوستان پنجم شرقی، پلاک۲۰
نام مدیر:
خانم محبوبی

یک مهد کودک باکیفیت، محیطی محرک و غنی برای فرزندانمان فراهم می کند تا به کودک در کسب آمادگی برای ورود به دبستان و شکوفایی استعدادهایش کمک کند.

آدرس:
پاسداران بوستان دوم. کوچه سوادکوهی. پلاک ۱۷
نام مدیر:
ارزو با وفا
سال تاسیس:
۱۳۹۷
گروه سنی:
شیرخوار تا پیش دبستان
ساعت کاری
۰۷:۳۰ صبح الی ۰۴:۳۰ صبح

اگر دنبال مهدکودک / موسسه ویژه برای فرزندتان در پاسداران هستین پیشنهاد می کنیم با خانه خلاقیت نور بیشتر آشنا شوید.

آدرس:
پاسداران، خیابان فرخی یزدی، کوچه ششم مرکزی، پلاک ۴۰
نام مدیر:
نفیسه همتی
سال تاسیس:
۱۴۰۰
گروه سنی:
۳ تا ۷ سال
ساعت کاری
از ۷ صبح الی ۱۷ بعد از ظهر
۰ دیدگاه
آدرس
پاسداران، خیابان اسلامی،ابتدای بوستان پنجم شرقی، پلاک۲۰
نام مدیر:
خانم محبوبی
۷۴۰ بازدید
۱ دیدگاه
آدرس
پاسداران بوستان دوم. کوچه سوادکوهی. پلاک ۱۷
سال تاسیس:
۱۳۹۷
نام مدیر:
ارزو با وفا
۷۱۴ بازدید
۰ دیدگاه
آدرس
پاسداران، خیابان فرخی یزدی، کوچه ششم مرکزی، پلاک ۴۰
سال تاسیس:
۱۴۰۰
نام مدیر:
نفیسه همتی
۱۳۶۶ بازدید
۰ دیدگاه
آدرس
تهران ، پاسداران،فرمانیه،نارنجستان هفتم،پلاک۱۳،مهد بچه های بهشت
سال تاسیس:
۱۳۸۰
مجوز:
بهزیستی
نام مدیر:
مری بخشنده
۸۵۵ بازدید
۱ دیدگاه
آدرس
پاسداران ، گلستان چهارم (بین داوود اسلامی و پایدار فرد) پلاک ۱۳۲
سال تاسیس:
۱۳۹۳
مجوز:
بهزیستی
نام مدیر:
حدیث آختیج
۳۲۰ بازدید
۰ دیدگاه
آدرس
پاسداران ، ضلع شمال شرقی چهار راه فرمانیه ، خیابان جهان بخش نژاد ( نارنجستان هفتم )
سال تاسیس:
۱۳۸۸
مجوز:
بهزیستی
نام مدیر:
سمانه فروغی
۳۴۲ بازدید
۰ دیدگاه
آدرس
مسیر۱:خیابان شریعتی خیابان دولت سه راه نشاط خیابان نجف آبادی بعد از فکوریان پلاک۹ مسیر۲:چهارراه پاسداران خیابان دولت ابتدای خیابان وارسته خی
سال تاسیس:
۱۳۷۹
مجوز:
بهزیستی
نام مدیر:
خانم مولود شریفی تجریشی
۲۹۸ بازدید
۰ دیدگاه
آدرس
پاسداران، نیستان ۷، میدان احتشامیه، پلاک ۶۵
مجوز:
بهزیستی
۱۴۳ بازدید
۰ دیدگاه
آدرس
پاسداران، بهستان دوم، پلاک ۱
مجوز:
بهزیستی
۱۶۰۶ بازدید
۳ دیدگاه
آدرس
پاسداران میدان هروی خیابان وفامنش خیابان جمالی غربی پلاک ۳۸
سال تاسیس:
۱۳۸۵
مجوز:
بهزیستی (سه ستاره)
نام مدیر:
زهرا نخستین باذل
۲۳۷ بازدید
۰ دیدگاه
آدرس
آدرس جدید : شمس آباد، میدان ملت، کوچه میرزا علی، پلاک ۳۵ (آدرس قبلی : پاسداران، میدان هروی، انتهای خیابان استادحسن بناشمالی)
سال تاسیس:
۱۳۸۴
مجوز:
بهزیستی
نام مدیر:
مناجاتی
۲۷۵ بازدید
۰ دیدگاه
سال تاسیس:
۱۳۸۷
نام مدیر:
رویش طلایی
۶۱۷ بازدید
۰ دیدگاه
آدرس
میدان هروی، خیابان آزادی، سه راه مبارک آباد، خیابان افتخاریان، خیابان جمالی شرقی، پلاک ۶
۴۲۱ بازدید
۱ دیدگاه
آدرس
پاسداران، بوستان نهم، روبه روی کلینیک لباف نژاد، پلاک۱۲۹.
سال تاسیس:
۱۳۹۴
نام مدیر:
رضیه سادات امیری

بهترین مهدکودک های پاسداران

اولین حضور در دنیای  بزرگتر و اجتماع متفاوت با خانواده، حضور در مهد کودک است. این اتفاق برای آماده سازی کودک برای ورود به صحنه های اجتماعی بزرگتر وبرخورداری از آموزشهای پایه برای دوران تحصیلی کودک بسیار مهم  است. اگر انتخاب مهد کودک، صحیح و متناسب با روحیات کودک صورت گرفته باشد. کودک قادر خواهد بود، با محیط دبستان و پیش دبستانی ارتباط بهتری برقرار کند. و مهارت های لازم برای ورود به این مرحله از زندگی تحصیلی را کسب خواهد کرد.  

در انتخاب مدرسه چه مواردی باید مورد توجه قرار گیرد؟

یافتن مهد کودکی که تمام انتظارات والدین، را برآورده کند کمی دشوار است. برخی از والدین نیز انتظارات بسیاری از مرکز آموزشی دارند که برآورده کردن آن نیز از توان مراکز آموزشی خارج میباشد. در این بین هستند، کودکانی که با مشکلات پیش روی خود با صبوری رفتار میکنند وخود را با هر شرایطی وفق میدهند. والدین باید به مرور وبا سعی و تلاش در حمایت کودکان خود بر این مشکلات فائق آیند. و سهم کودک را در سازگاری با مشکلات کمتر کنند. تا تنها تمرکز کودک یادگیری مهارت های اجتماعی و فرهنگی باشد.

روانشناسان حوزه کودک بر این باور هستند، که خانواده ها باید روحیات فرزند خود را به خوبی بشناسند. در انتخاب مهد کودک روحیات کودک را مد نظر گرفته، و انتخاب درستی انجام دهند، تا در آینده شاهد رشد فکری و اجتماعی کودک خود باشند. برخی کودکان به سرعت با شرایط محیط ، سازگار می شوند. در مقابل برخی دیگر با مشکلات عدیده ایی روبه رو میشوند. بنابراین شناخت روحیات کودک و در نظر گرفتن آن، در برخورداری درست، از آموزشهای ترتیب داده شده، در مهد کودک بسیار مهم و ضروری است.

ساعت کاری

بهترین وایده آل ترین حالت برای شروع ساعت کاری مهد کودک، ساعت ۹ صبح میباشد. کودک پس از بیدار شدن از خواب شبانه و خوردن صبحانه کنار اعضای خانواده سرحال شده، و برای حضور در مهد کودک آماده است . در این حالت ذهن او برای آموزش محیا و فعال خواهد بود. بعد از برگزاری کلاس آموزشی و صرف ناهار مدت کوتاهی برای استراحت کودک باید در نظر گرفته شود. تا برای کلاس های بعدی آمادگی داشته  باشد. بعد از تایم استراحت، کودک برای بازی و برگزاری کلاس های فوق برنامه آماده خواهد بود. این روند باید بیشتر از ساعت چهار عصر ادامه نیابد. چرا که ذهن کودک خسته و برای یادگیری آماده نخواهد بود و بازدهی وی نیز پایین خواهد آمد.

سطح آموزش

سطح کیفیت آموزشی مهد کودک، از اهمیت بالایی برخوردار است . دقت کنید که سطح کیفیت آموزشی با استانداردهای جهانی هماهنگ باشد. معیارهای خود، از کیفیت آموزشی را تعیین کنید. فریب ظاهر و امکانات فریبنده  مهد کودک ها را نخورید. جبران کمبود های آموزشی در آینده برایتان دشوار خواهد بود.

بزرگترین و مهمترین عامل کیفیت آموزشی یک موسسه، در دستان توانای مربیان آن مهد کودک است. بسیار مهم است که، مربیان کارآزموده و با تجربه باشند. در کنار تجربه بالا به کار آموزش و همچنین  کودکان نیز علاقه مند باشند.تا با محبت و نشاط  فراوان به امر آموزش کودکان بپردازند.

مربیان

معلمین باید دوره های مختلف آموزشی را پشت سر گذاشته باشند، تا بتوانند از رشد کودکان حمایت کنند. لازم به ذکر است که نسبت تعداد مربیان به تعداد کودکان نیز بسیار حائز اهمیت است. کلاس های شلوغ میزان توجه مربی به کودکان را کاهش میدهد. و این خود باعث پایین آمدن بازدهی مربی و دانش آموزان میشود. برخورداری از معلمین حرفه ایی از بهترین موهبت های مرکز آموزشی است .

روانشناسان حوزه کودک معتقد هستند. والدین باید معلمین مهد کودک را از ویژگی های شخصیتی فرزندشان مطلع کنند. بازی های مورد علاقه کودک را برای مربی بازگو کنند. اگر مربیان اطلاعات کافی از شخصیت و رفتارهای کودک داشته باشند . میتوانند خیلی سریعتر با کودک ارتباط برقرار کرده، و بستر مناسب برای رشد استعداد های وی را فراهم کنند.

استعدادیابی اصولی

برنامه آموزشی مهد کودک ها باید به گونه ایی تهیه شده باشد، که تفاوتهای فردی کودکان را در نظر گرفته باشند. در این حالت است که پاسخ صحیحی از سوی کودکان در امر آموزش گرفته خواهد شد. برخی کودکان با دیدن، برخی دیگر با شنیدن و دسته ایی با لمس کردن، بهتر مطالب را می آموزند. همه ی افراد، با تمام تفاوت هایشان در کنار هم باید در مهد کودک آموزش ببیند و برای زندگی بهتر و ورود به اجتماع آماده شوند.

امکانات جانبی

وجود پرستار و پزشک متخصص کودکان در مهد کودک ضروری است. باید اطمینان پیدا کنید که در مواقع ضروری اقدامات درستی برای کودکان انجام شود. از امنیت کودک در فضای مرکز آموزشی مطمئن شوید .

درباره وعده های غذایی و میان وعده ها سوال بپرسید. نحوه سرو و مکان تهیه مواد اولیه خوراکی را بررسی کنید. مطمئن شوید، سلامت کودکان به خطر نیفتد.

بهترین مهدکودک در منطقه ی پاسداران کدام مهدکودک است؟
مهدکودک های بسیار مجهز و متنوعی در محدوده ی پاسداران قرار دارند، شما میتوانید با مطالعه ی این صفحه که لیست کاملی از مهدکودک های پاسداران است مهدکودک باب سلیقه ی خود را انتخاب کنید.
آیا نظرات نوشته شده درمورد مهدکودک های پاسداران واقعی هستند؟
تمام نظرات پیش از انتشار، بررسی میشوند و نظرات غیرواقعی و هدفمند منتشر نمیشوند.
چگونه اطلاعاتم را درمورد یک مهدکودک پاسداران تکمیل کنم؟
ما تمام اطلاعات موجود درمورد مهدکودک های پاسداران را تجمیع و بروزرسانی کرده ایم، درصورتیکه اطلاعات موردنظر شما در این صفحه یافت نشد، میتوانید با شماره تلفن های درج شده ی مهدکودک ها تماس گرفته و اطلاعات خود را تکمیل کنید.