مهدکودک کودک پارسی پاسداران

مهدکودک کودک پارسی پاسداران

مهدکودک کودک پارسی پاسداران با مدیریت سمانه فروغی در سال ۱۳۸۸ با مجوز رسمی از سازمان بهزیستی استان تهران ،شهر تهران در منطقه سه تاسیس گردیده است.

این مرکز با پشتوانه مدیریتی قوی و علاقمند به امور کودکان توسط سمانه فروغی تأسیس و با مدیر مسئولی خانم روشنک سیف زاده نراقی با ۳۰ سال سابقهء مدیریت و باکادری کار آزمودهف دلسوز  و متخصص با تحصیلاتی مرتبت با کودکان , و برنامه های آموزشی نوین با همکاری پزشک مجموعه و مشاوره روانشناسی بصورت تمام وقت و نیمه وقت  شروع به کار نموده است.

پاسداران ، ضلع شمال شرقی چهار راه فرمانیه ، خیابان جهان بخش نژاد ( نارنجستان هفتم )
نام مدیر:
سمانه فروغی
سال تاسیس:
۱۳۸۸
مجوز:
بهزیستی
ساعت کاری
۰۸:۰۰ صبح الی ۱۷:۰۰ غروب
معرفی مهدکودک / موسسه

شیوه‌های تشخیص کیفیت خوب مربیان مهدکودک توسط والدین

برای مهدکودک کودک پارسی پاسداران محتوایی در دسترس نیست از همین رو ما با شما والدین عزیزی که به دنبال بهترین مهدکودک برای نوگلان خود هستید همراه هستیم تا راهنماییهای لازم را به شما عزیزان ارائه کنیم. بنابراین با ما تا انتهای این مطلب همراه باشید تا انتخاب بهتری برای ساختن آینده تحصیلی فرزند خود داشته باشید.انتخاب مهدکودک مناسب و معلمان حرفه‌ای و با تجربه برای کودکان یکی از تصمیمات مهم و حیاتی برای والدین است. مربیان مهدکودک نقش بسیار مهمی در پرورش و همچنین تربیت کودکان ایفا می‌کنند. بنابراین اهمیت تشخیص کیفیت خوب آن‌ها از ابتدای راه تحصیلی کودکان تا آینده‌ی آن‌ها تاثیر گذار خواهد بود. در این مقاله به شیوه‌های تشخیص کیفیت خوب مربیان مهدکودک توسط والدین پرداخته خواهد شد.

مشاهده کلاس‌های آموزشی: والدین می‌توانند به کلاس‌های آموزشی مختلف مهدکودک ها مراجعه کنند و مشاهده کنند که چگونه مربیان با کودکان تعامل دارند و چگونه برنامه‌های آموزشی در کلاس ها اجرا می‌شوند. این مشاهدات به والدین کمک خواهد کرد تا نحوه تدریس، تعامل و توانایی مربیان را در تدوین برنامه‌های آموزشی بهتر درک کنند و تصمیم درستی برای انتخاب مهدکودک بگیرند.

مشورت با والدین دیگر: صحبت کردن با والدین کودکانی که قبلاً در مهدکودک ثبت نام کرده‌اند می‌تواند اطلاعات مفیدی درباره تجربه‌ها و نظرات آن‌ها درباره مربیان و کیفیت خدمات آموزشی ارائه دهد. این مشورت‌ها به والدین کمک شایانی می کند تا تجربه‌های دیگران را در درک کیفیت مربیان مهدکودک در تصمیم گیری درست به کار بگیرند.

مشاهده تعامل مربیان با کودکان: مشاهده نحوه تعامل مربیان با کودکان در مهدکودک می‌تواند نشان‌دهنده‌ مهارت‌های آن‌ها در ارتباط با کودکان خردسال باشد. مربیان می بایست با محبت، حمایت، و همچنین با توجه به نیازهای کودکان رفتار کنند و به آن‌ها فضایی امن و محبت‌آمیز ارائه می‌دهند.

بررسی مدارک تحصیلی و همچنین میزان تجربه مربیان مهدکودک: والدین می‌توانند مدارک تحصیلی و تجربیات مربیان مهدکودک ها را بررسی کنند. مدارک تحصیلی و دوره‌های آموزشی مربیان می‌تواند نشان دهنده تخصص و به طور قطع میزان تعهد آن‌ها به حرفه‌ی تدریس و پرورش کودکان باشد.

ارتباط با مربیان مهدکودک ها: تعامل با مربیان مهدکودک و گفت‌وگو با آن‌ها می‌تواند به والدین کمک کند تا شناخت بهتری از شیوه‌های تدریس و همچنین نحوه ارتباط مربیان با کودکان پیدا کنند. این ارتباطات می‌تواند باعث اطمینان والدین از تجربه و حرفه‌ای بودن مربیان شود.

نتیجه‌گیری: تشخیص کیفیت خوب مربیان مهدکودک توسط والدین اهمیت بسیاری دارد. این انتخاب به والدین کمک خواهد کرد تا بهترین مهدکودک را با مربیان حرفه‌ای و با تجربه برای کودکان خود انتخاب کنند. با استفاده از شیوه‌های مطرح شده، والدین می‌توانند با اطمینان بیشتری از کیفیت آموزشی و پرورشی مهدکودک برای کودکان خود استفاده کنند و به آرامش خاطر از رشد و پیشرفت سالم کودکان خود لذت ببرند.

مهدکودک کودک پارسی پاسداران با مدیریت سمانه فروغی در سال ۱۳۸۸ با مجوز رسمی از سازمان بهزیستی استان تهران ،شهر تهران در منطقه سه تاسیس گردیده است.

این مرکز با پشتوانه مدیریتی قوی و علاقمند به امور کودکان توسط سمانه فروغی تأسیس و با مدیر مسئولی خانم روشنک سیف زاده نراقی با ۳۰ سال سابقهء مدیریت و باکادری کار آزموده، دلسوز  و متخصص با تحصیلاتی مرتبت با کودکان , و برنامه های آموزشی نوین با همکاری پزشک مجموعه و مشاوره روانشناسی بصورت تمام وقت و نیمه وقت شروع به کار نموده است.

این مهدکودک از ساعت ۸ صبح تا ۵ بعدازظهر فعال است و گروه های سنی شیرخوار به بالا را پذیرش میکند.

آموزشهای عمومی

ریاضی , تقویت هوش , ادبیات کودکان , علوم همراه با آزمایشگاه و مربی کارگاه جداگانه –مفاهیم ریاضی – زبان آموزی , قصه گویی , سرود خوانی , کاردستی و کلاز , آموزش مهارتهای زندگی به همراه آموزش مطالب اخلاقی , اجتماعی و مذهبی تحت عنوان واحدهای کار بصورت کودک محور و با وسایل آموزشی و کمک آموزشی مطابق با تکنیکهای مدرن و روز جهان با گردشهای علمی و تفریحی .

آموزشهای فوق برنامه :

 • زبان انگلیسی
 • زبان فرانسه
 • آمادگی جسمانی
 • موسیقی
 • موسیقی چوب زنی
 • موسیقی ارف
 • آموزش نقاشی
 • آموزش فن بیان و تئاتر
 • سفالگری
 • آموزش کامپیوتر : این کلاس مجهز به ۶ سیستم بوده و کودکان خود مستقلا زیر نظر استاد مربوطه کامپیوتر کار می نماید .
 • کاراته : زیر نظر قهرمان کشوری با کمربند سیاه
 • شطرنج :زیر نظر قهرمان کشوری و مربی بین المللی
 • Lego : آموزش مهارتهای زندگی با همکاری lego دانمارک و زیر نظر مستقیم آنان

-در این مرکز همه روزه صبحانه و غذای گرم در آشپزخانه ای صددرصد بهداشتی تهیه شده و با عصرانه متنوع پذیرای کودکان شما خواهد بود.

- در طول روز از منزل و محل کار خود از طریق دوربین مداربسته و گروه های اطلاع رسانی مهدکودک کودکانتان را میبینید

 

نام مدیر
سمانه فروغی
سال تاسیس
۱۳۸۸
مجوز
بهزیستی
کارکنان
۲۰ لیسانس
گروه سنی
شیرخوار به بالا
ساعت کاری
۰۸:۰۰ صبح الی ۱۷:۰۰ غروب

افزودن دیدگاه جدید