مهدکودک playhouse دو زبانه مروارید تهران فرمانیه

مهدکودک playhouse دو زبانه مروارید تهران فرمانیه

مهدکودک playhouse و پیش دبستانی دو زبانه مروارید تهران فرمانیه با مجوز رسمی از بهزیستی استان تهران ،شهر تهران در منطقه یک تاسیس گردید.

فرمانیه-خیابان اندرزگو-عبدالهی جنوبی-خیابان ارشادی-کوچه مینو-پلاک ۱۷
نام مدیر:
خانم امینی
مجوز:
بهزیستی
ساعت کاری
۰۷:۳۰ صبح الی ۱۷:۳۰ غروب
معرفی مهدکودک / موسسه

برای مهدکودک playhouse دو زبانه مروارید تهران فرمانیه محتوا و یا توضیحات کاملی در صفحات مجازی وجود ندارد، از همین رو در ادامه با یک مقاله درباره ضرورت حضور کودکان در بهترین مهدکودک در خدمت والدین عزیزی هستیم که به دنبال یافتن بهترین مهد کودک برای دلبند خود هستند.

ارتقاء رشد شناختی و اجتماعی کودکان ضرورت حضور آنها در بهترین مهدکودک ها

ورود کودکان کم سن و سال به مهدکودک، یک گام مهم در توسعه‌ی شناختی و اجتماعی آنان است. این تجربه ارتباط با همسالان، تشویق به فعالیت‌های یادگیری و توسعه‌ی مهارت‌های اجتماعی را برای آنان فراهم می‌کند. یکی از دلایل اصلی حضور کودکان در مهدکودک، تقویت مهارت‌های اجتماعی در آنها است. آن‌ها در محیط گروهی مهد کودک، از ارتباط با دیگران یاد می‌گیرند و توانایی حل مسائل اجتماعی را پیدا می‌کنند.

همچنین، مهدکودک فرصت مناسبی برای توسعه‌ی مهارت‌های شناختی برای کودکان فراهم می‌کند. برنامه‌های آموزشی متنوع و بازی‌های تحت نظر تربیت‌کاران ماهر، به کودکان این امکان را می‌دهد تا علاقه‌مندی‌هایشان را پیگیری کرده و مهارت‌های جدیدی را کسب کنند.

همچنین، حضور کودک در مهدکودک باعث ایجاد روال و ترتیب در زندگی او می‌شود. این تجربه به کودک اجازه می‌دهد تا با یک محیط سازمان‌یافته و قوانین رعایت شده آشنا شود که اساس مهارت‌های مدیریت زمان و هماهنگی را در او می‌گذارد.

به طور کلی، حضور در مهدکودک به کودکان فرصتی برای رشد شناختی و همچنین اجتماعی فراهم می‌کند. این تجربه به آن‌ها انگیزه می‌دهد تا به عنوان افراد مستقل و مسئول در جامعه‌ی خود توسعه یابند.

نام مدیر
خانم امینی
مجوز
بهزیستی
گروه سنی
شش ماه تا ۶ سال
ساعت کاری
۰۷:۳۰ صبح الی ۱۷:۳۰ غروب

افزودن دیدگاه جدید