مهدكودك آذین در جردن

معرفی مهدکودک / موسسه

با مدیریت خانم اعظم گنجی زاده در سال ۱۳۹۲ با مجوز رسمی از بهزیستی (دو ستاره ) استان تهران ،شهر تهران در منطقه سه تاسیس گردید.

 

  • آموزش علوم

مهدآذین با استفاده از متدهای آموزشی و برنامه هایی که برای آینده ی کودکان خود دارد ازابتدا به ساکن به آموزش علوم کودکان می پردازد و کودکان را آماده ی مقاطع بعدی می کند!

- آزمایشگاه حرفه ایی

- کلاس های فوق برنامه

- اساتید مجرب و حرفه ایی

  • آموزش سفال سازی

پرورش ذهن کودک و شکوفایی استعدادهای او از مسائل حائظ اهمیت هستند که مجموعه آذین تأکید زیادی روی آن دارد

  • آموزش نقاشی

آنچه در آموزش نقاشی به کودکان اهمیت دارد نظارت بر روند پیشرفت آن‌ها و پیشنهاد روش‌های جدید است. در پنج سال نخست زندگی کودک، آموزش نقاشی تنها به فراهم آوردن زمان، مکان، ابزار لازم و تشویق محدود می‌شود. در سال‌های بعد می‌توانید شروع به آموزش مهارت‌های جدید به کودک کنید؛ مهارت‌هایی نظیر نقاشی کردن مشاهدات، تمرین پرسپکتیو و کشیدن صحیح نسبت‌ها. نباید کودکان را مجبور به تغییر سبک یا دیدگاه کنید. از کار آن‌ها انتقاد نکنید یا سعی نکنید آن‌ را تصحیح کنید. بیش از هرچیز آن‌ها را تشویق کنید، به کارشان نظارت کنید و از آن‌ها سوالات باز بپرسید. این سوالات باعث می‌شود کودک به‌عنوان یک هنرمند جزئیات و احتمالات بیشتری را ببیند و تصور کند.

  • آموزش رقص باله

رقص باله (ورزش باله)، در کشور ما کمتر شناخته شده است و کمتر کسی را می بینید که به تماشای این رقص برود اما نمی‌توان گفت این رقص به صورت تماما نادیده گرفته شده است زیرا در کشور ما نیز کلاس‌های آموزش رقص باله کودکان و نوجوانان وجود دارد و آنها میتوانند در صورت علاقه به این رقص زیبا، راهی کلاسهای آموزشی شوند و خود را در مسیر تبدیل شدن به یک بالرین حرفه ای قرار دهند.

  • آموزش زبان انگلیسی و فرانسه

اولین و رایج ترین روش یادگیری دو زبان روش استفاده از کتابهای آموزشی، یادگیری گرامر به سبک سیستماتیک و افزایش دامنه لغات است. دومین روش شامل به کار بردن رویکرد شناختی است که در آن سعی می شود افراد در محیطی که به زبان دوم صحبت می شود قرار بگیرند و شامل غوطه ورسازی فرد در چنین محیطی و آموزش مکالمه و گفتگو است

نام مدیر
خانم اعظم گنجی زاده
سال تاسیس
۱۳۹۲
مجوز
بهزیستی (دو ستاره )
گروه سنی
۶ ماه تا ۶ سال
ساعت کاری
۰۷:۳۰ صبح الی ۱۷:۰۰ غروب
مساحت
۶۵۰ مترمربع
امتیازی که کاربران به این مهدکودک / موسسه داده اند:
۵
امتیاز میانگین کاربران به این مهدکودک ۵ از ۵ است. (۱ vote)

افزودن دیدگاه جدید