مهد کودک تخصصی تابان آفریقا

مهد کودک تخصصی تابان آفریقا

مهد کودک تخصصی تابان آفریقا با مدیریت فاطمه دانش منفرد در سال ۱۳۷۷ استان تهران ،شهر تهران در منطقه سه تاسیس گردید. از مهد کودک های مد نظرتان بازدید حضوری داشته باشید و از نزدیک امکانات آنها را بررسی کنید. سپس برای ثبت نام فرزند خود اقدام کنید.

خیابان نلسون ماندلا (آفریقا)، خیابان گل افشان، پلاک ۳۰
نام مدیر:
فاطمه دانش منفرد
سال تاسیس:
۱۳۷۷
ساعت کاری
۰۸:۰۰ صبح الی ۱۷:۰۰ غروب
معرفی مهدکودک / موسسه

 

اهمیت وسعت و مساحت مهدکودک 

برای مهد کودک تخصصی تابان آفریقا محتوایی موجود نیست با ما همراه باشید تا بیشتر درباره یک مهد کودک خوب بدانید.

ورود به مهدکودک اولین قدم و حضور در محیط آموزشی از سفر آموزشی طولانی کودکان در راه کسب علم و دانش است. با حضور در این محل آموزشی است که آنها اصول اجتماعی، اشتراک گذاری و یادگیری اصولی را تجربه می کنند واز مربیان خبره خود می آموزند. یقینا اندازه و مساحت مهدکودک نقش مهمی در شکل دادن به تجربه آموزش اولیه کودکان دارد. یقینا در مقالات بسیاری اهمیت این عوامل مورد بحث قرار گرفته شده است، با این حال در این مقاله ما عمیق تر به دلیل اهمیت اندازه و مساحت مهد کودک می پردازیم.

به طور قطع اندازه مهد کودک مشخص می کند که چند کودک می توانند در آن محیط جای بگیرند. یک مهدکودک کوچک ممکن است نتواند همه کودکان را در یک محل خاص در خود جای دهد، که یقینا منجر به ازدحام بیش از حد کودکان در یک محیط کوچک خواهد شد.

 ازدحام بیش از حد می تواند منجر به مشکلات متعددی مانند کمبود فضا برای فعالیت ها، افزایش سطح سر و صدا و مشکل در حفظ سطح بهداشت شود. از سوی دیگر، یک مهدکودک بزرگ هم ممکن است فضای کافی داشته باشد، ولی از طرفی امکان توجه فردی کافی به هر کودک را نداشته باشد.

منطقه مهدکودک نیز نقش بسیار مهمی در ایجاد یک محیط آموزشی مساعد برای کودکان ایفا می کند. یک منطقه بازی بزرگ در فضای باز به کودکان این اجازه را می دهد تا در فعالیت های فیزیکی که برای رشد و تکامل آنها ضروری است، شرکت فعال داشته باشند. همچنین فرصتی را برای کودکان فراهم می کند تا طبیعت را بهتر کشف کنند و در مورد محیط اطراف خود بیشتر بیاموزند.

مطمئنا یک محوطه داخلی با طراحی خوب نیز می‌تواند تجربیات یادگیری را با فراهم کردن فضای کافی برای فعالیت‌های مختلف مانند گوشه‌های دنج برای مطالعه، ایستگاه‌های هنری و آزمایش‌های علمی کودکان افزایش دهد. یقینا یک فضای داخلی تنگ و کوچک می تواند منجر به ناراحتی در بین کودکان شود و مانع از توانایی آنها برای یادگیری موثر گردد.

اندازه و مساحت مهدکودک علاوه بر فراهم کردن فضای کافی برای یادگیری و بازی، بر اقدامات ایمنی نیز تاثیر خواهد گذاشت. یک مهدکودک کوچک یا تنگ ممکن است فضای کافی برای خروج اضطراری یا قرار دادن تجهیزات ایمنی آتش نشانی را در اختیار نداشته باشد. از سوی دیگر، یک مهدکودک بزرگ ممکن است به اقدامات ایمنی اضافی مانند پرسنل امنیتی یا دوربین های نظارتی بیشتر نیاز داشته باشد.

علاوه بر این، مهدکودک های بزرگتر اغلب منابع بیشتری نسبت به مهدکودک های کوچکتر در اختیار دارند. آنها ممکن است به امکانات بهتری مانند کتابخانه‌ها، آزمایشگاه‌های کامپیوتر یا اتاق‌های موسیقی دسترسی داشته باشند که این خود می‌تواند تجربیات یادگیری را برای کودکان در چنین فضایی افزایش دهد.

مهد کودک تخصصی تابان آفریقا با مدیریت فاطمه دانش منفرد در سال ۱۳۷۷ استان تهران ،شهر تهران در منطقه سه تاسیس گردید.

  • موسیقی - ژیمناستیک - تکواندو - شطرنج - سفال - اسکیت - نقاشی
  • ثبت نام کلاس های فوتبال، صخره نوردی و موسیقی برای کودکان و نوجوانان

مهد کودک تابان با کادری متخصص و با استفاده از فضای فیزیکی مناسب و امن ،ایجاد محیطی سرشار از رنگ و نشاط ، فراهم کردن تجهیزات آموزشی پیشرفته  و وسایل بازی مدرن و متنوع ، همگام با استاندارد های بین المللی ، شرایط لازم برای رسیدن به اهداف خود را تامین نموده است.

بهترین کادر آموزشی برای فرزندان شما

  • برنامه غذایی
  • آموزش مهارتهای حرکتی
  • سرویس مهد
  • کلاس های جانبی
  • اردوهای ماهیانه
  • آموزش زبان انگلیسی

برنامه غذایی تابان با مشاوره متخصصین تغذیه آماده سازی شده :
نمونه برنامه غذایی ماهیانه
هفته اول:               پیش غذا                                       ناهار

شنبه                   سوپ جو                               اسپاگتی / شربت آلبالو

یکشنبه                سوپ کرفس                      چلو خورشت قورمه سبزی / ژله

دوشنبه             سوپ سبزیجات                       عدس پلو با گوشت / ماست

سه شنبه             سوپ شیر                           ساندویچ مرغ / شربت پرتقال

چهارشنبه            سوپ پیاز                     استانبولی پلو با گوشت / ماست و نعناع

  

میتوانید برای مشاهده ی لیست کامل مهدکودک های این منطقه به صفحه ی بهترین مهدکودک های جردن، بلوار آفریقا، نلسون ماندلا مراجعه کنید.

نام مدیر
فاطمه دانش منفرد
سال تاسیس
۱۳۷۷
گروه سنی
۳ تا ۷ سال
ساعت کاری
۰۸:۰۰ صبح الی ۱۷:۰۰ غروب

افزودن دیدگاه جدید