مهدکودک و پیش دبستانی دو زبانه تیله پاسداران

مهدکودک و پیش دبستانی دو زبانه تیله پاسداران

مهدکودک و پیش دبستانی دو زبانه تیله پاسداران با مدیریت حدیث آختیج در سال ۱۳۹۳ با مجوز رسمی از بهزیستی استان تهران ،شهر تهران در منطقه سه تاسیس گردیده است.

این مهدکودک در فضایی به وسعت ۱۰۰۰ متر و در ساعات ۷:۳۰ صبح تا ۵ بعدازظهر میزبان کودکان ۲ تا ۶ ساله ی شما میباشد.

پاسداران ، گلستان چهارم (بین داوود اسلامی و پایدار فرد) پلاک ۱۳۲
نام مدیر:
حدیث آختیج
سال تاسیس:
۱۳۹۳
مجوز:
بهزیستی
ساعت کاری
۰۷:۳۰ صبح الی ۱۷:۰۰ غروب
معرفی مهدکودک / موسسه

اهمیت فاصله کم مهدکودک انتخابی والدین به محل زندگی و یا کار والدین

برای مهدکودک و پیش دبستانی دو زبانه تیله پاسداران محتوایی پیدا نشد. اگر ساکن منطقه پاسداران و خیابان های اطراف آن هستید و به دنبال پیدا کردن بهترین مهدکودک برای فراگیری آموزش های اولیه نوگلان خود هستید مطالعه این مطلب می تواند برای شما بسیار مفید باشد. بنابراین تا انتهای این مقاله ما را همراهی کنید تا بهترین انتخاب را برای دلبند خود داشته باشید. ثابت شده که انتخاب مهدکودک مناسب برای کودکان و نوگلان عزیز یکی از تصمیمات مهم و حیاتی برای والدین است. یکی از عوامل مهم در این انتخاب، فاصله مهدکودک از محل زندگی و یا کار والدین است. فاصله کم مهدکودک انتخابی به معنای دسترسی آسان و سریع به مهدکودک توسط والدین است. در این مقاله، به اهمیت فاصله کم مهدکودک انتخابی و اثرات آن بر روی والدین و کودکان می‌پردازیم.

صرفه‌جویی در زمان: فاصله کم مهدکودک انتخابی به والدین این امکان را می‌دهد که زمان بیشتری را با کودکان خود صرف کنند. به جای صرف وقت زیاد برای رفت و آمد به مهدکودک، والدین می‌توانند زمان بیشتری را با کودکان خود در محیط خانه یا فعالیت‌های آموزشی و تفریحی دیگر صرف کنند.

افزایش اطمینان والدین: والدین با داشتن مهدکودک نزدیک به محل زندگی یا کار خود، به راحتی می‌توانند در صورت لزوم به مهدکودک مراجعه کنند و از نزدیک برنامه‌ها و فعالیت‌های آموزشی و تربیتی کودکان خود آگاهی پیدا کنند. این اطلاعات به والدین اطمینان می‌دهد که کودکان در محیط مهدکودک به درستی پرورش داده می‌شوند.

کاهش استرس والدین: فاصله کم مهدکودک انتخابی به والدین کمک خواهد کرد تا استرس‌های ناشی از رفت و آمد طولانی به مهدکودک را کاهش دهند. این امر باعث می‌شود والدین راحت‌تر و با آرامش‌ بیشتر به کار و وظایف خود در محیط کار بپردازند.

ارتباط بیشتر با مهدکودک: فاصله کم مهدکودک انتخابی به والدین این امکان را می‌دهد که در بهترین نقطه و محل ممکن مهدکودک را انتخاب کنند که از نظر فاصله و دسترسی آسان برایشان ایده‌آل باشد. یقینا این امر باعث می‌شود ارتباط والدین با مهدکودک تقویت شده و این ارتباط مثبت بر روی توسعه و پرورش کودک نیز تاثیر مثبت می‌گذارد.

کاهش هزینه‌های رفت و آمد: فاصله کم مهدکودک انتخابی به والدین کمک خواهد کرد تا هزینه‌های رفت و آمد به مهدکودک را کاهش دهند. این کاهش هزینه‌ها باعث صرفه‌جویی مالی برای خانواده‌ها می‌شود و به والدین این امکان را می‌دهد تا منابع خود را برای سایر نیازهای خانواده بهتر مدیریت کنند.

نتیجه‌گیری: فاصله کم مهدکودک انتخابی به والدین امکان می‌دهد تا زمان بیشتری را با کودکان خود صرف کنند و به اطمینان از کیفیت پرورش و تربیت کودکان در مهدکودک دست یابند. این انتخاب باعث کاهش استرس والدین و ایجاد ارتباط بیشتر با مهدکودک می‌شود. همچنین، فاصله کم به والدین این امکان را خواهد داد تا هزینه‌های رفت و آمد را کاهش داده و در بهترین نقطه مهدکودک را انتخاب کنند که از نظر فاصله و دسترسی برایشان ایده‌آل باشد. این انتخاب به والدین امکان می‌دهد بهترین محیط آموزشی و تربیتی را برای کودکان خود انتخاب کنند و به سلامت و توسعه مناسب آن‌ها کمک کنند.

مهد کودک و پیش دبستانی دو زبانه تیله پاسداران با مدیریت حدیث آختیج در سال ۱۳۹۳ با مجوز رسمی از بهزیستی استان تهران ،شهر تهران در منطقه سه تاسیس گردید.

این مهدکودک در فضایی به وسعت ۱۰۰۰ متر و در ساعات ۷:۳۰ صبح تا ۵ بعدازظهر میزبان کودکان ۲ تا ۶ ساله ی شما میباشد.

برنامه های جانبی مهد کودک دو زبانه تیله پاسداران عبارتند از:

  • لگو
  • موسیقی
  • نمایش خلاق
  • ژیمناستیک
  • زبان های خارجی: انگلیسی و فرانسه

- بازدید و گردش های تفریحی و علمی

- استخر و آموزش شنا

- آشنایی با مشاغل و کار با پول

- برگزاری جشن های  آیینی و تولد

نام مدیر
حدیث آختیج
سال تاسیس
۱۳۹۳
مجوز
بهزیستی
گروه سنی
۲ تا ۶ سال
ساعت کاری
۰۷:۳۰ صبح الی ۱۷:۰۰ غروب
مساحت
۱۰۰۰ مترمربع

دیدگاه‌ها

سلام دختر من از قبل از کرونا مهد تیله می ره و امسال فارغ التحصیل میشه و مدرسه میره، من خیلی راضی بودم از رفتار دلسوزانه مدیریت و مناسب پرسنل و همچنین غذای با کیفیتش

افزودن دیدگاه جدید