خانه کودک گل نرگس پاسداران

خانه کودک گل نرگس پاسداران

خانه کودک گل نرگس پاسداران با مدیریت رضیه سادات امیری در سال ۱۳۹۴ استان تهران ،شهر تهران در منطقه چهار تاسیس گردیده است. این مهدکودک از ساعت ۴ صبح تا ۷ بعدازظهر میزبان کودکان ۳ تا ۶ ساله ی شما میباشد.

پاسداران، بوستان نهم، روبه روی کلینیک لباف نژاد، پلاک۱۲۹.
نام مدیر:
رضیه سادات امیری
سال تاسیس:
۱۳۹۴
ساعت کاری
۰۷:۰۰ صبح الی ۱۶:۰۰ غروب
معرفی مهدکودک / موسسه

اهمیت حضور کودکان خردسال در مهدکودک برای فراگیری آموزش‌های اولیه قبل از ورود به مدرسه دبستان

برای خانه کودک گل نرگس پاسداران محتوایی یافت نشد، ولی شما والدین عزیزی که به دنبال یافتن بهترین مهدکودک برای فراگیری آموزش های ابتدایی به فرزندان خردسال خود هستید در این مقاله با ما همراه باشید تا راهنمایی های لازم به شما ارائه گردد. ورود به مهدکودک به عنوان یک مرحله مهم در زندگی کودکان نقش بسیار مهمی در فراگیری و توسعه آن‌ها خواهد داشت. بنابراین حضور کودکان خردسال در مهدکودک برای فراگیری آموزش های اولیه قبل از ورود به مدرسه دبستان اهمیت بسیاری دارد و به کودکان این امکان را می‌دهد تا آمادگی لازم برای ورود به مدرسه را به دست آورند. در این مقاله به اهمیت حضور کودکان خردسال در مهدکودک برای فراگیری آموزش‌های اولیه پرداخته می‌شود.

ایجاد انضباط و روتین: حضور کودکان در محیط آموزشی و غنی مهدکودک، با ایجاد انضباط و روتین، به آن‌ها کمک خواهد کرد تا با محیط مدرسه بیشتر آشنا شوند و آماده ورود به مدرسه دبستان شوند. روزمرگی‌ها، ساعت‌های غذاخوری و فعالیت‌های آموزشی مهدکودک به کودکان این امکان را می‌دهد تا با روال‌های مدرسه آشنا شوند و بهتر با محیط مدرسه تطبیق پیدا کنند.

تقویت تعامل اجتماعی در کودکان کم سن و سال: ورود به محیط آموزشی مهدکودک فرصتی عالی برای تقویت تعامل اجتماعی کودکان ارائه می‌دهد. در محیط مهدکودک، کودکان با هم بازی می‌کنند، از همدیگر یاد می‌گیرند و با همدیگر ارتباط برقرار می‌کنند. کسب این تجربه‌ها به کودکان کمک خواهد کرد تا مهارت‌های اجتماعی و ضروری برای ورود به مدرسه دبستان را یاد بگیرند و در محیط مدرسه بهتر تعامل کنند و در پی آن از حضور در محیط پرورشی راضی و خشنود باشند.

انگیزه‌بخشی برای یادگیری بیشتر: مهدکودک با ارائه برنامه‌های آموزشی مناسب، انگیزه‌ بیشتری برای یادگیری به کودکان می‌دهد. کودکان با شرکت در فعالیت‌ها و بازی‌ها، احساس موفقیت می‌کنند. بنابراین کودکان با تجربه این احساس ها بهتر و با انگیزه‌تر در محیط مدرسه شرکت می‌کنند.

آشنایی با محیط مدرسه: به طور قطع حضور کودکان در محیط مهدکودک، آن‌ها را با محیط مدرسه بیشتر آشنا می‌کند. این آشنایی با محیط مدرسه باعث کاهش استرس و نگرانی کودکان در اولین روزهای ورود به مدرسه دبستان می‌شود. بنابراین حضور در محیط مهدکودک تجربه‌های مثبتی برای کودکان به ارمغان خواهد آورد.

توسعه مهارت‌های تحصیلی و تفکری: مهدکودک با ارائه برنامه‌های آموزشی مناسب، مهارت‌های تحصیلی و همچنین تفکری کودکان را تقویت می‌کند. کودکان به تجربه‌های متنوعی در زمینه‌های شناختی، زبانی و هنری دست می‌یابند و این مهارت‌ها به آن‌ها در محیط مدرسه دبستان بهره‌وری بیشتری می‌دهد.

بنابراین، حضور کودکان خردسال در مهدکودک به‌ عنوان یک مرحله مهم در زندگی کودکان اهمیت بسیاری دارد. این حضور کودکان در مهدکودک به آن‌ها این امکان را می‌دهد تا انضباط، تعامل اجتماعی و مهارت‌های تحصیلی لازم را برای ورود به مدرسه دبستان تجربه کنند. با استفاده از این امکانات و تجربه‌ها، کودکان بهتر و با اطمینان بیشتری وارد محیط مدرسه دبستان می‌شوند. بنابراین به یادگیری موثرتری دست می‌یابند.

خانه کودک گل نرگس پاسداران با مدیریت رضیه سادات امیری در سال ۱۳۹۴ استان تهران ،شهر تهران در منطقه چهار تاسیس گردیده است.

این مهدکودک از ساعت ۴ صبح تا ۷ بعدازظهر میزبان کودکان ۳ تا ۶ ساله ی شما میباشد.

خانه کودک گل نرگس پاسداران مجهز به:

- خانه اسباب بازی

- فضای شن و ماسه مجزا

- آموزش شنا

- صبحانه و نهار

- برگزاری اردو های علمی و تفریحی

- کارگاه آموزه های دینی

- کارگاه خلاقیت (اریگامی، کاردستی)

- کارگاه تکنیک رنگ و نقاشی (مقدماتی و پیشرفته)

نام مدیر
رضیه سادات امیری
سال تاسیس
۱۳۹۴
گروه سنی
۳تا۶سال
ساعت کاری
۰۷:۰۰ صبح الی ۱۶:۰۰ غروب

دیدگاه‌ها

کارگاه های خیلی خوبی برای کودکان زیر سه سال و بالای یک سال دارند با فضای دلباز و وسیع

افزودن دیدگاه جدید