پیش دبستانی و مهدکودک دو زبانه و چهار ستاره اندیشه نو رسالت

پیش دبستانی و مهدکودک دو زبانه و چهار ستاره اندیشه نو رسالت

پیش دبستانی و مهدکودک دو زبانه و چهار ستاره اندیشه نو رسالت با مدیریت مریم توکل در سال ۱۳۷۸ با مجوز رسمی از بهزیستی (چهار ستاره ) استان تهران ،شهر تهران در منطقه چهار تاسیس گردید.

رسالت، خیابان فرجام، چهارراه ولیعصر، خیابان برادران باقری، کوچه بوستانی، پلاک ۴۵
نام مدیر:
مریم توکل
سال تاسیس:
۱۳۷۸
مجوز:
بهزیستی (چهار ستاره )
ساعت کاری
۰۷:۰۰ صبح الی ۱۷:۳۰ غروب جهت رفاه حال خانواده ها استثناً تا ۱۸
معرفی مهدکودک / موسسه

برای پیش دبستانی و مهدکودک دو زبانه و چهار ستاره اندیشه نو رسالت محتوایی وجود ندارد از همین رو مقاله ای آماده کردیم که مطالعه آن را به شما والدین عزیز توصیه می کنیم.

 پایه‌های رشد کودکان خردسال با آموزش های مهدکودک

مهدکودک به عنوان یک محیط آموزشی برای کودکان خردسال (از ۳ تا ۶ سال) نقش اساسی در توسعه آن‌ها ایفا می‌کند. در این دوران حساس از زندگی، کودکان نیاز به آموزش‌های متنوع دارند تا مهارت‌ها، دانش و ارتباطات اجتماعی خود را توسعه دهند

بررسی آموزش‌های مهدکودک و نقش آن‌ها در توسعه کودکان 

آموزش‌های زبانی

یکی از اصولی‌ترین و مهمترین آموزش‌ها در مهدکودک، آموزش زبان است. کودکان در این دوران قدرت جذب زبان را دارند و مهدکودک فرصتی مناسب برای تقویت دایره واژگان و توانایی‌های زبانی آن‌ها ارائه می‌دهد. این شامل آموزش حروف الفبا، کلمات، خواندن داستان‌ و توسعه مهارت‌ صحبت کردن می‌شود.

آموزش‌های اجتماعی

در مهدکودک به کودکان کمک می‌شود تا مهارت‌های اجتماعی خود را توسعه دهند. که شامل توانایی همکاری، به اشتراک گذاری، حل مسائل و توانایی برقراری ارتباط با مربیان و هم‌سنان می‌شود.

آموزش‌های عددی و ریاضی

تعلیم و تربیت کودکان در زمینه عددی و ریاضی در مهدکودک از اهمیت بالایی برخوردار است. آموزش اعداد، مفاهیم ریاضی ابتدایی، توانایی شمارش و حتی مسائل ساده ریاضی برای تقویت تفکر منطقی و مسائل ریاضی کودکان ضروری است.

آموزش حرکت و تربیت بدنی

فعالیت‌های حرکتی و تربیت بدنی نیز از مواردی است که در مهدکودک انجام می‌شود. این فعالیت‌ها شامل بازی‌های حرکتی، تمرینات ورزشی و توسعه مهارت‌های حرکتی و کار دستی می‌شود. این آموزش‌ها به بهبود رشد جسمی کودکان و توانایی‌های آن‌ها کمک می‌کنند.

آموزش خلاقیت و هنر

مهدکودک به کودکان این امکان را می‌دهد که ایده‌های خود را با استفاده از ترسیم، نقاشی، موزیک و سایر اشکال هنری بیان کنند. این آموزش‌ها به توسعه تخیل و افکار خلاق کودکان کمک می‌کنند.

آموزش محیطی و علوم

مهدکودک مکانی مناسب برای آموزش مفاهیم محیطی و علوم ساده مانند مشاهده حیات‌جانوری، نباتات و آشنایی با مفاهیم اولیه علوم مانند آب، هوا و مفهوم زمین است. این آموزش‌ها به توسعه علایق علمی کودکان و افزایش دانش علمی آن‌ها کمک می‌کنند.

بنابراین با فرستادن کودکان خود به بهترین مهدکودک پایه های رشد آنها را تقویت کنید.

نام مدیر
مریم توکل
سال تاسیس
۱۳۷۸
مجوز
بهزیستی (چهار ستاره )
کارکنان
۲۰مربی و کمک مربی با مدرک کاردانی و کارشناسی
گروه سنی
شیرخوار تا پیش دبستانی
ساعت کاری
۰۷:۰۰ صبح الی ۱۷:۳۰ غروب جهت رفاه حال خانواده ها استثناً تا ۱۸
مساحت
۹ اتاق ۳ طبقه ۳۰۰ مترمربع( طبقه شیرخوار کاملا مجزا از سایر طبقات میباشد )

افزودن دیدگاه جدید