مهدکودک دوزبانه لبخند(تهرانپارس) تهرانپارس

مهدکودک دوزبانه لبخند(تهرانپارس) تهرانپارس

مهدکودک و پیش دبستانی دوزبانه لبخند(تهرانپارس) با مدیریت شادی آتشزا در سال ۱۳۹۰ استان تهران ،شهر تهران در منطقه چهار تاسیس گردید. با بازدید از مهد کودک ها می توانید دریابید که آیا مکان مناسبی برای فراگیری آموزش های اولیه فرزندتان هست یا خیر.

تهرانپارس،بین فلکه اول و دوم، خیابان رمضانی(۱۵۰غربی)، پلاک۳۳
نام مدیر:
شادی آتشزا
سال تاسیس:
۱۳۹۰
ساعت کاری
۰۷:۰۰ صبح الی ۱۷:۰۰ غروب
معرفی مهدکودک / موسسه

 

به طور قطع همه ما به عنوان والدین بهترین ها را برای فرزندانمان می خواهیم. ما می خواهیم آنها در طول زندگی خود شاد، سالم و موفق باشند. یکی از راه های کمک به موفقیت فرزندانمان، ثبت نام آنها در کلاس های فوق برنامه ای است که در مهد کودک ها ارائه می شوند. این کلاس ها می توانند مهارت ها، تجربیات و فرصت های جدیدی را در اختیار کودکان ما قرار دهند که ممکن است هرگز در محیط های دیگر مثل مدرسه و یا خانه به آنها دست پیدا نکنند.

با این حال، انتخاب کلاس فوق برنامه مناسب برای فرزند شما می تواند یک کار دلهره آور برایتان باشد. مطمئنا با وجود گزینه های بسیار زیاد پیش رویتان، دانستن اینکه از کجا شروع کنید، می تواند بسیار دشوار باشد. 

 برخی نکات که به شما در تصمیم گیری صحیح برای انتخاب کلاس های فوق برنامه مناسب برای فرزندتان  کمک می کنند عبارتند از:

 علایق فرزندتان را در نظر بگیرید

 اولین قدم در انتخاب کلاس فوق برنامه این است که علایق فرزندتان را در نظر بگیرید. باید بدانید که فرزند شما از انجام چه کاری لذت می برد؟ سرگرمی های معمول او چیست؟ بیشتر در مورد چه چیزی صحبت می کند؟ شما با انتخاب کلاسی که مطابق با علایق فرزندتان باشد، شانس لذت بردن از کلاس و پایبند بودن به آن را درون آنها افزایش خواهید داد.

به دنبال کلاس هایی باشید که مهارت های جدیدی را به کودکان آموزش می دهند

کلاس های فوق برنامه راهی بسیار عالی برای یادگیری مهارت های جدیدی به کودکان خواهد بود که ممکن است در مدرسه یا خانه هرگز به آنها دست پیدا نکنند. به دنبال کلاس هایی باشید که مهارت هایی مانند کدنویسی، سخنرانی در جمع یا آشپزی را به کودکان آموزش می دهند. این مهارت‌ها می‌توانند در مراحل بعدی زندگی و بزرگسالی آنها بسیار ارزشمند باشند. کسب چنین مهارت هایی می‌توانند به فرزند شما در آینده در هنگام درخواست شغل و یا ورود به دانشگاه کمک بسیاری کنند.

تعهد زمانی را در نظر بگیرید

حضور در کلاس های فوق برنامه می تواند کمی زمان بر باشد، بنابراین مهم است که قبل از ثبت نام فرزند خود، تعهد زمانی را در اینباره در نظر بگیرید. مطمئن شوید که برنامه کلاس ها با برنامه خانواده شما مطابقت داشته باشد. از طرفی فرزند شما هم زمان کافی برای انجام تکالیف و سایر فعالیت های فوق برنامه را در منزل داشته باشد.

 توصیه ها را بررسی کنید

قبل از ثبت نام فرزندتان در یک کلاس فوق برنامه، نظرات و توصیه های سایر والدین یا منابع آنلاین را نیز بررسی کنید. این تحقیق می تواند به شما ایده دهد که از کلاس ها چه انتظارتی داشته باشید و اینکه آیا این کلاس برای فرزند شما مناسب است یا خیر.

 از امتحان کردن چیزهای جدید نترسید

فرزند شما ممکن است اشتیاق یا علاقه جدیدی را پیدا کند که تا کنون هرگز با آن آشنا نشده و درباره آن نمی دانسته است. امتحان کردن چیزهای جدید می تواند به کودک شما کمک کند تا ذهنیت رشدی خوبی داشته باشد و در پی آن انعطاف پذیرتر شود.

در پایان، انتخاب کلاس فوق برنامه مناسب برای فرزندتان می تواند یک کار چالش برانگیز باشد، اما مطمئنا ارزش تلاش را خواهد داشت. شما می‌توانید به فرزندتان کمک کنید تا از فعالیت‌های فوق برنامه‌اش حداکثر بهره را ببرد.

نام مدیر
شادی آتشزا
سال تاسیس
۱۳۹۰
گروه سنی
۳-۶
ساعت کاری
۰۷:۰۰ صبح الی ۱۷:۰۰ غروب

افزودن دیدگاه جدید