مهد قرآنی میعاد نو باوگان حکیمیه تهرانپارس

مهد قرآنی میعاد نو باوگان حکیمیه تهرانپارس

مهد قرآني ميعاد نو باوگان با مدیریت رئوفی در سال ۱۳۹۱ با مجوز رسمی از موسسه مهد قرآن کریم استان تهران ،شهر تهران در منطقه چهار تاسیس گردید. اگر به دنبال یافتن بهترین مهد کودک برای فرزند خود هستید از مهد کودک میعاد نو باوگان حکیمیه تهرانپارس نیز دیدن کنید و در صورت تمایل فرزند خود را برای فراگیری آموزش های اولیه به آنها بسپارید.

تهرانپارس-شهرک حکیمیه-ابتدای بلوار بهار-جنب بازارچه کوثر-پلاک ٣٢٨
نام مدیر:
رئوفی
سال تاسیس:
۱۳۹۱
مجوز:
موسسه مهد قرآن کریم
ساعت کاری
۰۸:۰۰ صبح الی ۱۷:۰۰ غروب
معرفی مهدکودک / موسسه

 

 مزایای فرستادن کودکان به محیط آموزشی مهدکودک 

مهدکودک اولین قدم در مسیر تحصیلی کودکان خواهد بود. مهد کودک مکانی است که در آن کودکان یاد می‌گیرند اجتماعی شوند، مهارت‌های شناختی و حرکتی خود را توسعه دهند و برای آموزش رسمی‌تر پیش رو آماده شوند. در حالی که برخی از والدین ممکن است تصمیم بگیرند فرزندان خود را در این مدت در خانه نگه دارند، اما فرستادن کودک به مهدکودک مزایای زیادی به همراه دارد.

یکی از مهمترین مزایای مهدکودک این است که فرصتی را برای کودکان فراهم می کند تا با سایر کودکان هم سن خود ارتباط برقرار کنند و دوستی عمیق بین آنها ایجاد شود. این تعامل و دوستی همچنین به آنها کمک می‌کند تا مهارت‌های اجتماعی مانند اشتراک‌گذاری، نوبت گرفتن و کار کردن با یکدیگر را نیز به خوبی یاد بگیرند. کسب این مهارت ها برای موفقیت در مدرسه و بعد در زندگی اجتماعی آنها بسیار ضروری هستند.

مهدکودک ها محیطی را برای کودکان فراهم می کنند که یادگیری از طریق بازی را در آنها تقویت کنند. کودکان در کنار بازی تشویق می شوند تا مواد مختلف را کشف و همچنین آزمایش کنند، این خود به آنها کمک می کند خلاقیت و مهارت های حل مسئله را نیز در خود تقویت کنند. آنها همچنین مفاهیم اساسی مانند رنگ ها، اشکال، اعداد و حروف را از طریق فعالیت های سرگرم کننده مانند آواز خواندن، بازی کردن، و خواندن داستان یاد می گیرند.

مزیت دیگر فرستادن کودکان به مهدکودک این است که به آنها کمک می کند تا برای آموزش رسمی تر پیش رو آماده شوند( ورود به محیط دبستان و مدرسه ابتدایی). کودکانی که به مهدکودک می روند، برای اداره ساختار و روال مدرسه ابتدایی مجهزتر خواهند بود. آنها قبلاً در محیط مهد کودک یاد گرفته اند که چگونه دستورالعمل ها را دنبال کنند، برای مدت کوتاهی بی حرکت بنشینند و مستقل کار کنند.

علاوه بر این مزایا، مهدکودک فرصتی را برای والدین فراهم می کند تا در آموزش فرزند خود مشارکت کنند. بسیاری از مهدکودک ها مشارکت والدین را از طریق فعالیت هایی مانند کار داوطلبانه در کلاس درس یا شرکت در جلسات والدین و مربیان را بسیار تشویق می کنند. این مشارکت می تواند به والدین کمک کند تا از پیشرفت فرزند خود در مهد کودک مطلع شوند و در خانه نیز از آنها حمایت کنند.

 فرستادن کودک به مهد کودک می تواند برای والدین شاغلی که در طول روز به مراقبت از کودک نیاز دارند، بسیار مفید باشد. برنامه‌های مهدکودک معمولاً هر روز چندین ساعت اجرا می‌شوند و محیطی امن و ساختار یافته را برای والدین در حین کار فراهم می‌کنند.

بنابراین فرستادن کودکان به محیط آموزشی مهدکودک مزایای زیادی در بر خواهد داشت. ورود به مهد کودک فرصتی را برای کودکان فراهم می کند تا مهارت های اجتماعی را در خود توسعه دهند، از طریق بازی با دوستان یاد بگیرند و برای آموزش رسمی تر پیش رو نیز آماده شوند. ورود کودکان به محیط مهد کودک فرصتی را برای والدین فراهم می کند تا در آموزش فرزند خود مشارکت کنند. یقینا فرستادن کودک به مهدکودک می تواند پایه ای قوی برای موفقیت در مدرسه و بعد در زندگی اجتماعی برای آنها فراهم کند.

نام مدیر
رئوفی
سال تاسیس
۱۳۹۱
مجوز
موسسه مهد قرآن کریم
کارکنان
با مدرک کاردانی
گروه سنی
۳ تا پیش دبستانی
ساعت کاری
۰۸:۰۰ صبح الی ۱۷:۰۰ غروب
مساحت
۳ اتاق

افزودن دیدگاه جدید