مهد کودک دو زبانه شاتوت تهرانپارس

مهد کودک دو زبانه شاتوت تهرانپارس

مهد کودک دو زبانه شاتوت تهرانپارس با مدیریت زهرا کیادربندسری در سال ۱۳۹۳ با مجوز رسمی از بهزیستی (سه ستاره ) استان تهران ،شهر تهران در منطقه چهار تاسیس گردیده است. از این مهد کودک بازدید کنید و اگر مناسب فرزند شما بود آن را برای آموزش های اولیه فرزند خود برگزینید.

تهرانپارس-۱۹۲شرقی-بین سجده ای ومظفری-پلاک۵۳
نام مدیر:
زهرا کیادربندسری
سال تاسیس:
۱۳۹۳
مجوز:
بهزیستی (سه ستاره )
ساعت کاری
۰۶:۳۰ صبح الی ۱۹:۰۰ شب
معرفی مهدکودک / موسسه

 

 یک مهد کودک خوب باید چه امکاناتی داشته باشد

مسلما همه والدین بهترین ها را برای فرزندان خود می خواهند، ​​به خصوص اگر صحبت از تحصیلات آنها به میان باشد. از آنجا که اولین حضور آموزشی کودکان در مهد کودک اتفاق می افتد، بنابراین انتخاب مهدکودک مناسب برای فرزندان می تواند کار سختی برای والدین باشد. یکی از مهم ترین عواملی که در هنگام انتخاب مهد کودک باید در نظر بگیرید، میزان امکانات موجود در موسسات آموزشی است. 

 ایمنی محیط مهد کودک

به طور قطع فراهم کردن امنیت کودک شما باید در اولویت اول هر مهد کودکی باشد. تاسیسات باید دارای حصار کشی مناسب باشند. محیط اطراف و همچنین نقاط ورودی مهد کودک باید ایمن باشند و از طریق  دوربین مدار بسته تحت کنترل و در دسترس باشند. کلاس ها هم باید دارای ویژگی های ایمنی مثل تجهیز به سیستم اعلام حریق و همچنین کنترل از طریق دوربین مدار بسته باشند تا هم والدین و هم مدیریت برای کنترل رفتار مربی با بچه ها، به کلاس های درس دسترسی داشته باشند.

کلاس های بزرگ

کودکان برای حرکت کردن در کلاس درس و کشف محیط اطراف خود به فضای کافی نیاز دارند. مهدکودک خوب باید دارای کلاس های بزرگی باشد که از نور کافی و تهویه مناسب هوا نیز برخوردار باشند. اندازه کلاس ها باید با تعداد کودکان در هر کلاس متناسب باشد. در چنین صورت است که کودکان فضای کافی برای بازی و همچنین یادگیری راحت را خواهند داشت.

وجود محوطه بازی در حیاط مهد کودک

همه میدانیم که بازی در فضای باز برای رشد جسمانی و همچنین رفاه کلی کودکان لازم و ضروری است. مهدکودک خوب باید مجهز به یک فضای بازی ایمن در محوطه حیاط موسسه باشد و به خوبی از آن نگهداری شده باشد. این محوطه باید با تجهیزات مناسب سن کودکان مثل تاب، سرسره، قاب های کوهنوردی و گودال های شنی دکور شده باشد.

تجهیز بودن مهد کودک به منابع یادگیری مختلف

مهدکودک خوب باید به منابع یادگیری متنوعی برای حمایت از رشد شناختی کودکان تجهیز باشد. کتاب‌ها، پازل‌ها، اسباب‌بازی‌های آموزشی، لوازم هنری، آلات موسیقی و رایانه‌هایی با نرم‌افزار مناسب سن کودکان از جمله منابع یادگیری هستند که در مهد کودک از آنها استفاده می شود.

تغذیه سالم کودکان در مهد کودک

تغذیه نقش بسیار مهمی در رشد و تکامل کودکان خواهد داشت. یک مهدکودک خوب باید گزینه های غذایی سالم و غنی از ویتامین ها را برای کودکان در زمان های میان وعده یا زمان ناهار تدارک دیده باشد. دقت کنید اگر فرزند شما دچار آلرژی است و به ماده خوراکی خاصی آلرژی دارد حتما مطلب را با مدیریت و مربی در میان بگذارید.

نام مدیر
زهرا کیادربندسری
سال تاسیس
۱۳۹۳
مجوز
بهزیستی (سه ستاره )
کارکنان
۹نفر لیسانس
گروه سنی
۶ماه تا٦سال
ساعت کاری
۰۶:۳۰ صبح الی ۱۹:۰۰ شب
مساحت
۵۰۰متر درسه طبقه

افزودن دیدگاه جدید