مهد کودک و پیش دبستانی دانشگاه کوچک

 مجموعه دانشگاه کوچک با دارا بودن محیطی شاد وعلمی با استفاده از پژوهش های روان شناسی و مشاوره جهت پرورش کودک بر اساس تقویت هوش های نه گانه(هوش کلامی. هوش منطقی ریاضی.  هوش مربوط به امور فضایی و ذهنی. هوش موسیقیایی. هوش درونگرا.هوش میان فردی. هوش طبیعت گرا، هوش هستی گرا ،هوش جسمی حرکتی) در خدمت شما عزیزان می باشد.

آدرس:
اصفهان ، خیابان شمس آبادی ، جنب بیمارستان سینا، کوچه ۳۵
نام مدیر:
خانم مریم خالقی
سال تاسیس:
۱۳۹۳
مجوز:
اداره کل بهزیستی استان اصفهان
ساعت کاری
۷:۰۰ تا ۱۷:۰۰
معرفی مهدکودک / موسسه

مهد کودک و پیش دبستانی دانشگاه کوچک با مدیریت خانم مریم خالقی با بیش از  ده سال سابقه مدیریت در زمینه ی استعداد یابی کودکان با مدرک فوق لیسانس مشاوره و همچنین داشتن چندین مقاله ی داخلی و خارجی در سال ۱۳۹۳ زیر نظر اداره ی کل بهزیستی استان اصفهان تاسیس گردید.

 مجموعه دانشگاه کوچک با دارا بودن محیطی شاد وعلمی با استفاده از پژوهش های روان شناسی و مشاوره جهت پرورش کودک بر اساس تقویت هوش های نه گانه(هوش کلامی. هوش منطقی ریاضی.  هوش مربوط به امور فضایی و ذهنی. هوش موسیقیایی. هوش درونگرا.هوش میان فردی. هوش طبیعت گرا، هوش هستی گرا ،هوش جسمی حرکتی) در خدمت شما عزیزان می باشد.

خدمات مجموعه بدین صورت است:

 • پذیرش مجموعه از ۳ تا ۶ سال
 • حضور مشاور در مجموعه
 • برگزاری جلسه های مشاوره ماهانه با خانواده ها
 • برگزاری کارگاه های روانشناسی درباره مشکلات کودکان و ارائه راهکارها
 • حضور کاردرمانی در مجموعه جهت برطرف کردن مشکلات کودکان و ارجاع به منظور رفع مشکل
 • دارای دوربین مدار بسته در همه فضای سالن و کلاس ها
 • مجهز به سیستم data show
 • برگزاری کلاس های آمادگی برای آزمون های ورودی مدارس و تضمین صد در صد قبولی در این مدارس
 • بررسی سلامت کودکان توسط چشم پزشک و دندانپزشک و ارجاع به متخصص مربوطه
 • دارای سرویس رفت و برگشت

کلاسهای فوق برنامه مجموعه شامل موارد زیر است

 • برگزاری کلاس زبان توسط مربیان متخصص
 • کلاس های  شاهنامه خوانی و داستان های کلیله و دمنه.
 • آموزش قرآن به صورت شعر.داستان .مفاهیم
 • آموزش مفاهیم اجتماعی و اخلاق شهروندی و آموزش مهارت های زندگی
 • آموزش کودک خلاق
 • برگزاری کارگاه های آشپزی با استفاده از مواد سالم و مقوی تحت نظر متخصص تغذیه
 • برگزاری کلاس های تخصصی موسیقی کودکان توسط اساتید مجرب
 • برگزاری کارگاه های مشاغل جهت آشنایی کودکان با مشاغل و ابزارها
 • پرورش خلاقیت کودک با استفاده از تکنیک های اریگامی. مواد بازیافت.جورچین .لگو. خمیر بازی . سفالگری. رباتیک .بازی های فکری
 • برگزاری کارگاه های نمایشی تئاتر کودکانه
 • برگزاری کلاس های ورزشی ژیمناستیک.بازی های محلی در جهت افزایش دقت و تمرکز و تقویت عضلانی کودکان
 • همگام با جدیدترین متد آموزشی دنیا و رویکرد آموزشی ماریا مونته سوری. به همراه تمامی وسایل مربوط به آموزش های مونته سوری

هدف این مجموعه پرورش کودکانی شاد با هویت تحصیلی موفق است.

نکته ی بسیار مهمی که باید بدان توجه داشت،در واقع بزرگترین مشکلی است که امروزه معلمان در مقاطع تحصیلی دبستان با آن روبرو میشوند یعنی اختلال در دقت و تمرکز و همچنین اختلال در یادگیری میباشد. بطور مثال در هنگام املا نویسی کودک کلمه جا میاندازد  و یا برعکس نویسی دارد و یا نقطه جا میگذارد و... در اکثر مواقعی که کودکان دبستان این مجموعه مفتخر است که میتواند در دوران پیش دبستان با تقویت مهارت های پیش نیاز  از اینگونه مشکلات در مقطع دبستان پیشگیری کند و باعث شکل گیری یک کودک با هویت موفق تحصیلی شود.

آدرس سایت مهدکودک دانشگاه کوچک

ثبت نام اینترنتی کلاس های آنلاین

آدرس اینستاگرام مهدکودک دانشگاه کوچک

آدرس آپارات مهدکودک دانشگاه کوچک

پرسش و پاسخ:

۱- مهد کودک در چه سالی تاسیس شده است؟ سال ۱۳۹۳

۲- ظرفیت مجاز مهد کودک چقدر است؟۱۰۰ نفر

۳- آیا جایی برای بچه من دارید؟ بله. هر گروه سنی ۴ الی ۵ نفر ظرفیت داریم

۴- اگر جایی ندارید می توان وارد لیست انتظار شد؟ بله می توان اسم دلبندتان را در لیست انتظار گذاشت.

۵- چه مدت باید منتظر بمانیم؟ نهایتا یک ماه

۶- ساعات کار شما به چه شکل است؟از ساعت ۶:۴۵ الی ۱۵

۷- برنامه تعطیلات شما چگونه است؟ مجموعه در روزهایی که تعطیلات رسمی اعلام میشود تعطیل خواهد بود.

۸- در چه روزهایی مهد کودک بسته است؟ مهد در روزهای شنبه تا چهارشنبه باز می باشد.

۹- شهریه مهد کودک چقدر است؟ شهریه ها بنا به رده های سنی عزیزانمان متغیر می باشد .

۱۰- آیا تخفیفی برای خواهر و برادرها دارید؟ قطعا برای خانواده هایی که داراری دو یا چند فرزند باشند تخفیف هایی در نظر داریم.

۱۱- از من به عنوان والد چه انتظاراتی دارید؟ترخیص به موقع کودکان. پرداخت شهریه در موعد مشخص. همکاری در آموزش های کودکان. اطلاع رسانی در خصوص بیماری های خاص کودک و حساسیت های غذایی. شرکت منظم در جلسات اولیا و مربیان

۱۲-آیا گزارش روزانه از فعالیت های بچه ها دارید؟ بله هر روز فعالیت های بچه ها در مهد از طریق کانال سروش در خدمت شما عزیزان قرار می گیرد.

۱۳-آیا جلسات اولیا و مربیان دارید؟بله . روال بدین صورت است که مجموعه هر سه ماه یک بار جلساتی به منظور تبادل نظر و برطرف نمودن مسائل و مشکلات کودکان برگزار می نماید، ودر صورت نیاز والدین، جلسات بیشتری برگذار میگردد.

۱۳- می توانم قبل از ثبت نام کودکم را برای دیدن اینجا بیاورم؟ با کمال میل می توانیدجهت بازدید از مهد کودک و آشنایی با مربیان عزیز تشریف بیاورید.

۱۴- آیا کودکان بر اساس گروه سنی تقسیم بندی می شوند یا مختلط هستند؟ تمامی کودکان بر اساس گروه سنی تقسیم بندی می شوند و اموزش های مخصوص دریافت می کنند.

۱۵- آیا از مربیان گواهی عدم سوء پیشینه می خواهید؟ قطعا از تمامی مربیان گواهی سوء پیشینه دریافت می گردد . هم چنین گزینش های دیگری هم مجموعه برای انتخاب مربیان دارد.

۱۶- آیا اسباب بازی ها لگوها و وسایل بازی متناسب با سن کودکان در نظر گرفته می شود؟ بله  در فضای بازی داخل ساختمان و فضای بازی در حیاط مهد انواع وسایل بازی برای هر گروه سنی قرار داده شده است.

۱۷- اسباب بازی ها چند مدت یک بار شسته می شوند؟ اسباب بازی ها هر هفته شسته و ضد عفونی می شوند.

۱۸- آیا فضاهای بازی از ایمنی استاندارد برخوردار هستند؟ بله. بدون ایمن سازی مهد کودک به هیچ عنوان مجوزی صادر نمی شود.

۱۹- چگونه کودکان نا آرام را آرام می کنید؟بر پایه اصول روان شناسی چنانچه نو آموزان در محیط آموزشی هدف مند قرار گرفته باشند و اوقات کودک را با انواع سرگرمی ها و تفریحات برنامه ریزی شده کامل نماییم و از مربیان توانمند در زمینه نگه داری و آرامش استفاده کنیم و با تشخیص زود هنگام نا آرامی کودک می توانیم نواموز را به آرامش که لازمه پذیرش محیط آموزشی است هدایت نماییم. و با رسیدگی زود هنگام ناارامی های کودک را حل می نماییم.

۲۰- آیا فعالیتی منوط به کتاب خواندن برای کودکان دارید؟ مهد دارای فضای کتابخانه می باشد که عزیزانمان در بدو ورود عضو کتابخانه می شوند و برای ترویج فرهنگ کتابخوانی از مجموعه استفاده می نمایند. هم چنین در کلاس های قصه خوانی و ساعات اضافه برای کودکان کتاب خوانده می شود.

۲۱- سیاست مهد درباره بیماری و شیوع آن به چه صورتی است؟ کودکان بیمار باید تا تندرستی کامل در منزل نگه داری شوند و سپس با همراه آوردن گواهی از طرف پزشک اجازه ی ورود در مجوعه را خواهد داشت.

۲۲- اگر در طول روز کودکان به دارو نیاز داشته باشند چه مراقبت هایی آز ان ها انجام می شود؟ با هماهنگی دفتر مهد ، دارو در رأس ساعت به کودک داده می شود.

۲۳- آیا به کودکان موارد بهداشتی مانند دست شستن آموزش داده می شود؟ بله. جزء آموزش های اولیه در بدو ورود نوآموزان به مهد می باشد. و اجرای بازی دست شستن بعد از هر فعالیت . بعد از حیاط.قبل از غذا و .. جزء الزامات آموزش های مهد می باشد.

۲۴- آیا سرویس بهداشتی متناسب با کودکان در نظر گرفته شده است؟ بله. سرویس بهداشتی و روشویه متناسب با قد کودکان می باشد.

۲۵- آیا نور مناسب و تهویه کافی در فضای مهد وجود دارد؟ بله کلیه کلاس ها دارای پنجره و نور کافی و مناسب هستند.

۲۶- آیا مایع شست و شو و دستمال در دست شویی وجود دارد؟ بله از مایع دست شویی و دستمال به طور مرتب استفاده می شود.

۲۷- آیا کودکان در مهد بیمه هستند؟ بله. به محض ثبت نام هر کودک بیمه آن ها انجام می شود.

۲۸- آیا برنامه خاصی برای کودکانی که به هر دلیل دچار مشکل هستند وجود دارد؟ بله ما در مهد از کاردرمان و مشاور جهت تشخیص و برطرف کردن مشکلات کودکان کمک می گیریم. و پیگیر نتیجه کار درمان نیز هستیم.

۲۹- آیا مهد کودک مشاور و روان شناس دارد؟ بله. مهد با والدین در زمینه مشکلات کودکان جلسه ای با مشاور  گذاشته و اگر نیاز به ارجاع به مرکز مشاوره باشد اقدامات لازم انجام می شود.

۳۰- سیاست شما درباره تحویل کودکان در مهد چگونه است؟ کودک تنها به اشخاصی که در زمان ثبت نام در پرونده توسط والدین ذکر شده اند تحویل داده می شود. هم چنین در موارد خاص با اطلاع والدین به دفتر مجموعه کودک تحویل داده می شود.

۳۱. آموزش علمی کودکان در چه حد و حدودی خواهد بود؟ کودکان بعد از اتمام دوره در تمامی مدارس برتر که دارای آزمون ورودی هستند قبول خواهند شد.

۳۲.یادگیری علوم کودکان به چه صورتی است؟ این درس با استفاده از آزمون خطا بوسیله ی موارد آزمایشگاهی، ماکت ها ، میکروسکوپ و ...  انجام میگیرد.

۳۳. یادگیری درس ریاضی به چه صورتی است؟ آموزش این درس بصورت عینی و بوسیله ی وسایل کمک اموزشی است و اصولا اموزش های مجموعه بصورت هوش های هشت گانه انجام میگیرد

نام مدیر
خانم مریم خالقی
سال تاسیس
۱۳۹۳
مجوز
اداره کل بهزیستی استان اصفهان
ساعت کاری
۷:۰۰ تا ۱۷:۰۰

دیدگاه‌ها

با عرض سلام و خسته نباشید خدمت کادر محترم مجموعه.فرزند من پیش ۱ و پیش ۲ را در این مجموعه گذراند و از تمامی آموزش ها و مربیان و کادر دفتری بسیار راضی بودم و از همگی تشکر میکنم
کادری تحصیل کرده و خوش اخلاق که هدفشان فقط و فقط پیشرفت بچه ها در تمام زمینه هاست.بهترین مهد کودکی که به تمام اطرافیانم توصیه میکنم.قدر دان زحماتشان هستیم.
تعامل زیادی در برنامه های اجتماعی مهد کودک وجود دارد . تعلیم با تفریح همراه است مربیان مهربان و دلسوز دارد تمرکز زیادی بر اموزش دارند .
من از دانشگاه کوچک خیلی خیلی راضی بودم و خوشحالم بابت انتخاب این مجموعه.اطلاعات فرزندم بالاتر از اطلاعات دوستان هم سن خودش است و مدیون آموزش های خوب این مجموعه هستیم.
به نظرم یکی از بهترین مهد کودک و پیش دبستانی ها در اصفهان هست
این مهدکودک از نظر کادر آموزشی عالی هستش .مدیریت مجرب و خوبی داره. و همچنین مربیان با تجربه و دلسوز که مراقب سلامت روانی و رشد و شکوفایی خلاقیّت بچه ها هستند .و در کل دارای محیط شاد و مفرح برای کودکان می باشد. میتونم بگم با اعتماد میشه برای گذراندن ساعاتی کودکان دلبندمان را به این مجموعه بسپاریم .
این مهدکودک از نظر کادر آموزشی عالی هستش .دارای مدیریت مجرب و وظیفه شناس می باشد .و همچنین مربیان مهربان و با تجربه و هدف این مجموعه فقط و فقط کمک به رشد خلاقیّت و شکوفایی و همچنین بالابردن روابط اجتماعی بچًه ها می باشد .دارای محیطی شاد و مفرح هست و در کل میتوان برای سپری کردن ساعاتی از اوقات کودکانمان با خیال راحت آنها را به این مجموعه بسپاریم .بهتون این مهد را پیشنهاد میکنم .چون واقعا از همه نظر پرفکت و عالی هست.
با سلام و عرض ادب..من بالشخصه بسیار از عملکرد این مهد و مدیریت توانمند سرکار خانم خالقی و همچنین کادر اجرایی و آموزشی توانمند این مهد بسیار راضی بودم و بسیار خوشحالم از اینکه فرزندم در این مهد ثبت نام کردم...و تشکر ویژه دارم از تمامی اوامر اجرایی این مهد ک بسیار دلسوزانه تلاش میکنن برای فرزندان سرزمینم..امیدوارم همیشه موفق باشین
مهد دانشگاه کوچک محیط فوق العاده ای برای آموزش و پرورش خلاقیت کودک من بود . مربیان و کادر دفتر بسیار دلسوز و مهربان هستند.من از این مجموعه خیلی راضی ام و کودکم تمام مهارت های ورود به دبستان را در دانشگاه کوچک یاد گرفته و من برای کلاس اول کودکم نگرانی ندارم.
سلام.طی دوسالی که پسرم پیش دبستانی دانشگاه کوچک تحصیل کرده.به قدری از کادر مهربان و دلسوز این مجموعه راضی هستم که واقعا از خدا برای تک تکشان آرزوی موفقیت وپیشرفت روز افزون دارم .واینکه این مجموعه توسط خانم خالقی عزیز بسیار عالی مدیریت میشود وبه همکاری مربیان با تجربه و دلسوز بچه هایی در سطح بالا تحویل ما داده اند.همینطور خیلی ناراحتم که امسال مجبورم به خاطر مقطع دبستان از این مجموعه جدابشیم.من کمال تشکر را از کادر این مجموعه دارم که با اینکه بچه ها به مهد نمیروند ولی ذره ای از آموزشهایشان کم نشده و بصورت مجازی کاملا روی بچه ها تسلط دارن.ومیتوانم قاطع بگویم که این کادر ارزش اعتمادکردن را حتما دارندویکی از بهترین گزینه های انتخابی برای والدین هستند.
با عرض سلام خدمت کادر مجموعه دانشگاه کوچک.من از ۳ سالگی کودکم را به این مجموعه آوردم و بسیار زیاد از آموزش ها و اخلاق کادر دفتری و مربیان راضی بودم.بهترین مهدکودک اصفهان مجموعه دانشگاه کوچک است که من به تمامی دوستان معرفی میکنم و میگویم بدون شک و تردید کودکان خود را به این مجموعه بسپارند.
فرزند من پیش ۱ و پیش ۲ را در این مجموعه گذراند و اطلاعات آموزشی که فرزند من دارد بسیار بالاتر از دوستان دیگرش است که در مهد کودک های دیگر تحصیل کرده.به نظر من برترین مهد کودک اصفهان از لحاظ آموزش مجموعه دانشگاه کوچک است .ممنون از خانم خالقی عزیز
از خانم خالقی عزیز و مربیان دلسوز این مجموعه کمال تشکر را دارم.زیرا در دوران تعطیلی مهد کودک ها هم این مجموعه به صورت آنلاین و به بهترین شکل ممکن تدریس ها را ادامه دادند و هر روز پیگیر آموزش ها بودند و بچه ها طبق برنامه آموزشی سال تحصیلی را به پایان رساندند.کادر دفتری و مربیان دلسوز و با تجربه این مجموعه را به برترین مهدکودک اصفهان تبدیل کرده است.
به مادران سختگیری که دوست دارن کودک در محیطی امن بهترین آموزش و بهترین بازی و رفتار را داشته باشد این مجموعه را توصیه میکنم.و خیلی خوشحالم که فرزندم را در این مجموعه ثبت نام کردم و کودکم هم از لحاظ درسی هم از لحاظ اجتماعی رشد فوق العاده ای داشت و حتی در کلاس آشپز کوچولو آشپزی هم یاد گرفت و علاقه مند به آشپزی شده.ممنون از همه ی شما عزیزان قطعا شما بهترینید

افزودن دیدگاه جدید