مهدکودک و پیش دبستانی دوزبانه بنفشه مطهری

مهدکودک و پیش دبستانی دوزبانه بنفشه مطهری

مهدکودک و پیش دبستانی دوزبانه بنفشه با مدیریت منیره دادپی در سال ۱۳۷۲ با مجوز رسمی از بهزیستی استان تهران ،شهر تهران در منطقه شش تاسیس گردیده است. اگر ساکن منطقه شش تهران هستید و به دنبال یافتن بهترین مهد کودک و پیش دبستانی برای دلبند خود می گردید بهتر است تمام مهد کودک های اطراف را به دقت بررسی کنید و مناسب ترین را برای فرزند خود برگزینید.

خیابان قائم مقام، بالاتر از مطهری، روبروی بیمارستان تهران کلینیک، کوچه ششم، پلاک ۱۲.
نام مدیر:
منیره دادپی
سال تاسیس:
۱۳۷۲
مجوز:
بهزیستی
ساعت کاری
۰۶:۳۰ صبح الی ۱۹:۰۰ شب
معرفی مهدکودک / موسسه

 تاثیر حضور کودکان خردسال در محیط آموزشی بهترین مهد کودک ها

برای مهدکودک و پیش دبستانی دوزبانه بنفشه مطهری محتوایی یافت نشد ولی اگر به دنبال یافتن بهترین مهد کودک برای دلبند خود هستید تا انتهای مطلب با ما همراه باشید. یقینا محیط غنی و سرشار از آموزش های اولیه مهد کودک ها به عنوان محیطی آموزشی و پرورشی برای کودکان خردسال، نقش بسیار مهمی در توسعه و رشد آن‌ها دارد. در این مقاله، به بررسی تاثیر حضور کودکان خردسال در محیط آموزشی مهد کودک می‌پردازیم. این تاثیرات شامل عوامل مختلفی است که به رشد شخصیتی، اجتماعی، هوشی، و حسی کودکان می‌تواند تاثیر بگذارد و او را برای ورودی موفق به جامعه و محیط آموزش رسمی مدرسه آماده و مهیا کند.

توسعه اجتماعی: حضور کودکان در محیط آموزشی مهد کودک، فرصتی برای تعامل با همسالان و مهمتر از آن برقراری ارتباط‌های اجتماعی فراهم می‌کند. به طور قطع این تعامل‌ها می‌توانند به توانایی‌های اجتماعی کودکان کمک کنند تا در جامعه موفق تر عمل کنند و زندگی بهتری برای بزرگسالی خود بسازند.( مثل: همکاری، احترام به دیگران و حل مسئله)

تقویت زبان: محیط غنی از آموزش مهد کودک ها فرصت‌های بیشتری برای تعامل و صحبت با همسالان و همچنین مربیان را برای کودکان فراهم می کند که به سبب آن، تقویت مهارت‌های زبانی کودکان را تسهیل می‌کند. این تقویت زبان می‌تواند بهبود مهارت‌های شنیداری، گفتاری و همچنین فهم مطلب را در کودکان به همراه داشته باشد.

تحرک بیشتر و مهارت‌های جسمانی: در محیط شاد و سرشار از آموزش های مختلف مهد کودک ها، کودکان همواره با فعالیت‌های حرکتی و بازی‌های گروهی مشغول می‌شوند. تمام این فعالیت‌ها می‌توانند به تقویت مهارت‌های جسمانی مانند تعادل، هماهنگی دست و چشم، قوای عضلانی و همچنین توانایی‌های حرکتی کودکان کمک شایانی کنند و در پی آن سلامتی جسمانی و روحی کودکان را تضمین کند.

توانمندسازی هوشی: محیط آموزشی مهد کودک با ارائه فعالیت‌های آموزشی مناسب، توانایی‌های هوشی کودکان را نیز توسعه می‌دهد. برخی از این فعالیت‌ها می‌توانند شامل بازی‌های ذهنی، حل مسئله، خلاقیت و تمرکز باشند که تمام آنها به رشد هوشی کودکان کمک شایانی می‌کنند.

بنابراین، حضور کودکان خردسال در محیط آموزشی مهد کودک ها تاثیر قابل توجهی بر رشد و توسعه‌ی شخصیتی، اجتماعی، هوشی و حسی آن‌ها خواهد داشت. برخی از مهمترین این تاثیرات شامل توسعه اجتماعی، تقویت زبان، تحرک و مهارت‌های جسمانی و توانمندسازی هوشی آنها است. بنابراین، حضور در محیط آموزشی مهدکودک و پیش دبستانی دوزبانه بنفشه مطهری می‌تواند به عنوان یک فرصت ارزشمند برای رشد و پیشرفت جامع کودکان خردسال در ابعاد مختلف شناختی، اجتماعی و حرکتی مورد توجه قرار گیرد. با سپردن کودکان خردسال خود به چنین محیط غنی او را برای ورود به جامعه و محیط دبستان آماده کنید و آینده بهتری برای او بسازید.

نام مدیر
منیره دادپی
سال تاسیس
۱۳۷۲
مجوز
بهزیستی
کارکنان
۶ نفر
گروه سنی
شیرخوار تا پیش دبستانی
ساعت کاری
۰۶:۳۰ صبح الی ۱۹:۰۰ شب
مساحت
۱۸۰ متر بنا. ۳ طبقه. هر طبقه ۵ اتاق. مساحت کل بنا ۳۸۰ مترمربع

افزودن دیدگاه جدید