مهد کودک دو زبانه آوان خیابان توانیر

مهد کودک دو زبانه آوان خیابان توانیر

مهد کودک دو زبانه آوان خیابان توانیر با مدیریت پروانه طالبی در سال ۱۳۹۷ با مجوز رسمی از بهزیستی استان تهران ،شهر تهران در منطقه شش تاسیس گردید.

خیابان توانیر، انتهای خ نظامی گنجوی، کوچه خویشان، پ۱.
نام مدیر:
پروانه طالبی
سال تاسیس:
۱۳۹۷
مجوز:
بهزیستی
ساعت کاری
۰۷:۰۰ صبح الی ۱۷:۰۰ غروب ۷-۱۷
معرفی مهدکودک / موسسه

از آن جهت که برای مهد کودک دو زبانه آوان خیابان توانیر محتوایی وجود ندارد، در این مقاله والدینی را که دارای فرزند بیش فعال هستند را برای یافتن مهد کودک مناسب همراهی خواهیم کرد. با ما تا انتها همراه باشید. برای تمام  پدرها و مادرها، پیدا کردن مهدکودک مناسب برای فرزندشان می تواند کاری دلهره آور و سخت باشد. یقینا اگر در خانواده کودک بیش فعالی دارید این انتخاب برای شما چالش برانگیز تر خواهد شد. بیش فعالی یک بیماری رایج بین کودکان و حتی بزرگسالان است. این بیماری زندگی بسیاری از کودکان را تحت تاثیر قرار می دهد و می تواند تمرکز و یادگیری در یک محیط کلاسی سنتی را برای آنها بسیار دشوار کند.

مهد کودک مناسب کودکان بیش فعال

زمانی که به دنبال مهدکودک برای کودک بیش فعال خود می گردید، عوامل مختلفی وجود دارد که باید حتما آنها را در نظر بگیرید. ابتدا باید به دنبال مهد کودکی باشید که در برخورد با کودکان بیش فعال تجربه طولانی داشته باشند. چنین مهد کودک هایی مربیانی در اختیار دارند که در برخورد با کودکان با نیازهای ویژه آموزش دیده اند و می توانند حمایت لازم را برای کمک به رشد کودک بیش فعال شما ارائه دهند.

دوم اینکه، شما باید به دنبال مهد کودکی باشید که یک محیط آموزشی فعال برای این دسته از کودکان ارائه می دهند. به طور معمول کودکان بیش فعال سطح انرژی بالایی دارند. بنابراین برای آزاد کردن انرژی خود نیاز به خروجی دارند.(فعالیت هایی مانند بازی در فضای باز، ورزش و سایر فعالیت های بدنی) این نوع فعالیت ها می توانند برای این دسته از کودکان بسیار مفید باشند.

سوم، باید به دنبال مهد کودکی باشید که کلاس های کوچکی داشته باشد. کودکان بیش فعال معمولاً در کلاس های بزرگ به راحتی حواسشان پرت خواهد شد. بزرگی کلاس ممکن است موجب شود که کودک بیش فعال شما برای همگام شدن با سرعت یادگیری دچار مشکل شود. اندازه کلاس کوچکتر به مربیان نیز این اجازه را می دهد تا به هر کودک توجه فردی داشته و نیازهای خاص آنها را برآورده کنند.

چهارم، شما باید روش های تدریس مورد استفاده در مهد کودک را حتما در نظر بگیرید. معمولا کودکان بیش فعال با روش های آموزش سنتی مثل خواندن از روی کتاب های درسی مشکل دارند. پس باید برای کودک بیش فعال به دنبال مهد کودکی باشید که از روش‌های آموزش تعاملی مثل فعالیت‌های عملی یا وسایل کمک بصری استفاده می‌کنند، این نوع آموزش ها می‌تواند در جذب این دسته از کودکان بسیار موثرتر باشند.

در آخر، شما باید به دنبال مهد کودکی باشید که محیطی حمایتی داشته باشد. کودکان بیش فعال معمولا به دلیل شرایط خود با چالش هایی مانند انزوای اجتماعی یا قلدری مواجه می شوند. بنابراین، برای یافتن مهد کودک برای کودکان بیش فعال لازم است که مربیان و کارکنان موسسه مربوطه از این دسته کودکان حمایت کنند و محیطی فراگیر برای آنها ایجاد کنند که در آن احساس پذیرش کنند. با پیدا کردن مهدکودک مناسب، شما می توانید به کودک بیش فعال خود کمک کنید تا رشد کند و در پی آن به پتانسیل کامل خود برسد.

نام مدیر
پروانه طالبی
سال تاسیس
۱۳۹۷
مجوز
بهزیستی
گروه سنی
شیرخوار تا پیش دبستان
ساعت کاری
۰۷:۰۰ صبح الی ۱۷:۰۰ غروب ۷-۱۷
مساحت
۵۰۰متر مربع، ۲ طبقه، ۷ کلاس

افزودن دیدگاه جدید