مهدکودک و پیش دبستانی مهر درخشان در فاطمی

مهدکودک و پیش دبستانی مهر درخشان در فاطمی

مهدکودک و پیش دبستانی مهر درخشان در فاطمی با مدیریت روژین کنعانی در سال ۱۳۹۶ با مجوز رسمی از بهزیستی استان تهران ،شهر تهران در منطقه شش تاسیس گردید.

خیابان فاطمی , خیابان دایمی, کوچه خورشید , پلاک ۳۹
نام مدیر:
روژین کنعانی
سال تاسیس:
۱۳۹۶
مجوز:
بهزیستی
ساعت کاری
۰۶:۳۰ صبح الی ۱۹:۰۰ شب
معرفی مهدکودک / موسسه

برای مهد کودک مهر درخشان خیابان فاطمی محتوایی در دسترس نیست، از همین رو ما در این مقاله با شما والدین عزیز درباره چگونگی یافتن بهترین مهد کودک برای کودکان بیش فعال صحبت می کنیم. 

مهد کودک مناسب کودکان بیش فعال

برای تمام  پدر و مادرها، پیدا کردن مهدکودک مناسب جهت فراگیری آموزش های اولیه زندگی فرزندشان می تواند کاری دلهره آور باشد. به خصوص وقتی کودک بیش فعالی دارید این کار چالش برانگیز تر خواهد بود. بیش فعالی یک بیماری رایج بین کودکان است که زندگی بسیاری از کودکان را تحت تاثیر قرار می دهد و می تواند تمرکز و یادگیری در یک محیط و کلاسهای سنتی را برای آنها دشوار کند. بنابراین، یافتن مهدکودکی که نیازهای کودکان بیش فعال را برآورده کند بسیار ضروری است.

زمانی که می خواهید به دنبال مهدکودک برای کودک بیش فعال خود بگردید، عوامل بسیاری وجود دارد که باید حتما در نظر بگیرید. به دنبال مهد کودکی باشید که در برخورد با کودکان بیش فعال تجربه کافی داشته باشند. این مهد کودک ها مربیانی دارند که در برخورد با کودکان با نیازهای ویژه آموزش دیده هستند و یقینا می توانند حمایت لازم را برای کمک به رشد کودک شما ارائه دهند.

به دنبال مهد کودکی باشید که یک محیط آموزشی فعال ارائه می دهد. معمولا کودکان بیش فعال سطح انرژی بالایی دارند، بنابراین نیاز است انرژی آنها  تا حد امکان تخلیه شود.

 بنابراین، مهد کودک هایی که فعالیت هایی مانند زمان بازی در فضای باز، ورزش و سایر فعالیت های بدنی را به کودکان ارائه می دهند، می توانند برای این دسته از کودکان مفید باشند.

دیگر اینکه به دنبال مهد کودکی باشید که کلاس های کوچکی داشته باشد. کودکان بیش فعال معمولاً در کلاس های بزرگ به راحتی حواسشان پرت می شود و ممکن است برای همگام شدن با سرعت یادگیری دچار مشکل و استرس شوند. اندازه کلاس کوچکتر به مربیان نیز این اجازه را می دهد تا به هر کودک توجه فردی داشته و نیازهای خاص آنها را برآورده کنند.

بسیار مهم است که شما روش های تدریس مورد استفاده در مهد کودک را نیز حتما در نظر بگیرید. برخی از کودکان بیش فعال با روش های آموزش سنتی مانند سخنرانی یا خواندن از روی کتاب ها مشکل خواهند داشت. پس، مهدهایی که از روش‌های آموزش تعاملی مانند فعالیت‌های عملی یا وسایل کمک بصری استفاده می‌کنند در جذب این دسته از کودکان موثرترند.

شما می بایست به دنبال مهد کودکی باشید که محیطی حمایتی دارد. برخی کودکان بیش فعال به دلیل شرایط خود با چالش هایی مثل انزوای اجتماعی یا حتی قلدری مواجه هستند. بنابراین، شما باید برای یافتن مهد کودکی که در آن مربیان و کارکنان آنها از کودکان بیش فعال حمایت کنند و محیطی فراگیر برای آنها ایجاد کنند تا  در آن احساس پذیرش کنند، تلاش بیشتری کنید و وقت کافی بگذارید. شما با پیدا کردن مهد کودک مناسب، می توانید به کودک بیش فعال خود کمک کنید تا به خوبی رشد کند و به پتانسیل کامل خود نیز دست پیدا کند.

نام مدیر
روژین کنعانی
سال تاسیس
۱۳۹۶
مجوز
بهزیستی
گروه سنی
نوپا تا پیش دبستان
ساعت کاری
۰۶:۳۰ صبح الی ۱۹:۰۰ شب

افزودن دیدگاه جدید