مهد کودک زنبور در میرزای شیرازی

مهد کودک زنبور در میرزای شیرازی

مهد کودک و پیش دبستانی زنبور با مدیریت سبز قبایی در سال ۱۳۹۶ با مجوز رسمی از بهزیستی استان تهران ،شهر تهران در منطقه شش تاسیس گردید. قبل از تصمیم گیری برای ثبت نام فرزند خود در مهد کودک حتما از محل بازدید حضوری داشته باشید.

خیابان کریمخان خیابان میرزای شیرازی کوچه چهارم پلاک ۱۰
نام مدیر:
سبز قبایی
سال تاسیس:
۱۳۹۶
مجوز:
بهزیستی
ساعت کاری
۰۷:۰۰ صبح الی ۱۷:۰۰ غروب
معرفی مهدکودک / موسسه

مهدکودک زنبور، واقع در خیابان میرزای شیرازی تهران، تحت مدیریت خانم سودابه پورمند، از سال ۹۶ با هدف فراهم آوردن فضایی آرام و آموزشی برای کودکان در دنیای مدرن امروزی شروع به کار کرده است. این مهدکودک با ظرفیت ۷۲ نفر، از ساعت ۶:۳۰ صبح تا ۳ بعدازظهر، آماده پذیرایی از فرزندان دلبند شما است.

کلاس‌های مهدکودک زنبور شامل:

کلاس خمیر بازی و سفال: این کلاس با تمرکز بر حس لامسه، به کودکان کمک می‌کند تا مهارت‌های حجمی و سه‌بعدی خود را توسعه دهند، که برای رشد خلاقیت و درک فضایی حیاتی است.

کلاس موسیقی: این کلاس با تقویت قدرت تجسم و خلاقیت، نه تنها به تقویت مهارت‌های موسیقایی کمک می‌کند، بلکه به تحول مهارت‌های زبانی کودکان نیز کمک شایانی می‌نماید.

کلاس قصه‌خوانی: استفاده از اسلایدها و کتاب‌های تصویری در این کلاس، علاوه بر تقویت مهارت‌های اجتماعی و حسی-حرکتی، به رشد تخیل و ادراک زبانی کودکان کمک می‌کند.

کلاس دوخت: این کلاس مهارت‌های دقیق حرکتی و تمرکز را تقویت کرده و در کاهش استرس و اضطراب کودکان نقش موثری دارد.

کلاس حل ماز: فعالیت‌های چالش‌برانگیز این کلاس در تقویت تمرکز، هماهنگی چشم و دست، صبر و شکیبایی، ادراک دیداری و اعتماد به نفس کودکان تاثیر بسزایی دارد.

کلاس نقاشی: این کلاس به کودکان کمک می‌کند تا با رنگ‌ها آشنا شوند و خلاقیت خود را از طریق نقاشی بروز دهند، که این امر بر توسعه هوش و تخیل آنها تاثیرگذار است.

نمایش خلاق: این فعالیت با تمرکز بر اعتماد به نفس، خلاقیت، همدلی، همکاری و مهارت‌های ارتباطی، به رشد جامع شخصیتی کودکان کمک می‌کند.

هر یک از این کلاس‌ها به طور منحصر به فردی برای پرورش توانایی‌ها و استعداد های کودکان طراحی شده‌اند، تا آنها بتوانند در محیطی ایمن و خلاقانه رشد کنند.

مربیان مهدکودک نقش مهمی در شکل دادن به آینده کودکان خردسال شما بازی می کنند. آنها مسئول پی ریزی پایه های آموزش و القای ارزش ها و مهارت های مهمی به کودکان تحت مراقبت خود هستند. آنها به موفقیت کودکان در زندگی تحصیلی و همچنین شخصی از طریق آموزش هایی که در مهد کودک به آنها ارائه می دهند کمک بسیار مهمی می کنند. 

به طور قطع همه معلمان و مربیان مهدکودک ها و همچنین مدارس یکسان نیستند و شیوه های مختلفی برای تعامل با کودکان و دانش آموزان تحت پوشش خود خواهند داشت. مربیان متخصص مهدکودک دارای ویژگی های خاصی هستند که آنها را از دیگر همکارانشان متمایز می کند. چرا که آنها با کودکان بسیار کم سن و سال سر و کار دارند. این دسته از کودکان به دلیل سن کمی که دارند بسیار بازیگوش، سربه هوا و بدون تمرکز کافی بر موضوعات مختلف هستند. آنها به مرور و در طی زمان با تکرار زیاد یاد میگیرند. بنابراین مربیانی که با این دسته از کودکان کار میکنند و به آنها آموزش می دهند باید دارای ویژگی هایی باشند تا رفتارهای مختص کودکان خردسال را تحمل کنند و بتوانند روی رفتار خود در قبال کارهای آنها به خوبی کنترل و مدیریت داشته باشند. نوع تدریس به این دسته از کودکان نیز با دیگر سنین متفاوت است. مربی باید بتواند در لحظه تصمیم بگیرد و برنامه ها را در شرایط مختلف کلاس درس خود تغییر داده و بهترین و امن ترین مکان آموزشی را برای فراگیری آموزش های اولیه و مهارت های زندگی برای خردسالان تحت پوشش و حمایت خود فراهم کند.

برای ثبت نام کودک خود در مهد کودک دقت کنید مربیان موسسه مربوطه شرایط لازم و ویژگی های خاص مربی متخصص مهد کودک را دارا باشند تا بتوانند مهارت ها و توانمندیهای کودک شما را در این محیط پرورشی کشف و آنها را توسعه دهند.

برخی از ویژگی های مربیان متخصص مهد کودک عبارتند از:

  • صبر
  • دلسوزی
  • خلاقیت
  • اشتیاق به تدریس کودکان
  • تخصص بالا در تدریس
  • آگاه به رشد و نیازهای کودکان
  • تعامل صحیح با کودکان و والدین آنها
  • مدیریت و سازمان دهی صحیح به امور کلاس و برنامه های درسی

با گذاشتن جلسه گفتگو با مربیان مهد کودک انتخابی خود تا حد زیادی کشف خواهید کرد که از خصوصیات یک مربی خوب برخوردار هستند یا خیر. درباره هر آن چیزی که ذهن شما را در رابطه با آموزش های استاندارد در مهد کودک مشغول کرده است با مربی مهد کودک و مدیریت آن صحبت کنید. نحوه پاسخگویی و تعامل آنها با شما انگیزه اصلی برای ثبت نام و یا عدم ثبت نام خواهد بود. 

وقت بگذارید و همه جوانب را به دقت بررسی کنید تا نتیجه مطلوب آموزشی از سپردن فرزند خود به مهد کودک را کسب کنید و شاهد موفقیت تحصیلی و همچنین شخصیتی آنها در آینده شوید.

نام مدیر
سبز قبایی
سال تاسیس
۱۳۹۶
مجوز
بهزیستی
گروه سنی
شیرخوار تا پیش دبستان
ساعت کاری
۰۷:۰۰ صبح الی ۱۷:۰۰ غروب

افزودن دیدگاه جدید