مهد کودک سهیل خیابان پیروزی

مهد کودک سهیل خیابان پیروزی

مهد کودک سهیل خیابان پیروزی با مدیریت آتنا وکیلی در سال ۱۳۷۰ استان تهران ،شهر تهران در منطقه چهارده تاسیس گردید.

آدرس:
خیابان پیروزی، خیابان نبرد شمالی، خیابان شهید مونسان، پلاک ۴۰
نام مدیر:
آتنا وکیلی
سال تاسیس:
۱۳۷۰
ساعت کاری
۰۶:۰۰ صبح الی ۱۸:۰۰ غروب
معرفی مهدکودک / موسسه

راهنمای والدین برای تشخیص کیفیت مهدکودک و تربیت کودکان

برای مهد کودک سهیل خیابان پیروزی توضیحی در صفحات مجازی و آنلاین پیدا نشد، ولی ما در این مقاله درباره تشخیص کیفیت مهد کودک توسط والدین برای تربیت بهتر کودکان خردسال صحبت می کنیم و اطلاعات مفیدی در این زمینه در اختیارتان قرار می دهیم. بنابراین شما می توانید بهترین گزینه را  از بین تعداد زیاد مهدکودک های سطح شهر برای تربیت بهتر کودک دلبندتان پیدا کنید و شاهد پیشرفت او در زمینه های تربیتی، پرورشی و آماده سازی او برای تحصیل در مدرسه باشید. وقت بگذارید و تا انتها با ما همراه باشید.

با ورود فرزندان به دنیا، والدین مسئولیت‌های جدیدی را به عهده می‌گیرند. یکی از این مسئولیت‌ها بعد از سپری شدن دوره نوزادی و ورود کودک به دوره خردسالی، تربیت و مراقبت از او در محیط آموزشی مهدکودک‌هاست. به طور قطع تربیت صحیح کودکان کم سن و سال در محیط آموزشی مهدکودک نیاز به شناخت روش‌های تشخیص و تمیز دادن خوب از بد دارد. در این مقاله، به برخی از این روش‌ها پرداخته می‌شود تا والدین به بهترین نحو مهدکودک مد نظر خود را از بین تعداد بی شمار موسسات آموزشی که در هر محله و منطقه ای در حال ارائه خدمات هستند پیدا کنند و فرزند خردسال خود را به دستان پرتوان مربیان دوره دیده آنها بسپارند و شاهد موفقیت های آنها در تمام امور زندگی باشند.

تشخیص نیازها

ابتدا والدین باید نیازها و مشکلات مهدکودک مد نظر خود را به درستی تشخیص دهند. برای این منظور، می بایست مهدکودک را به دقت مشاهده کنید و بازدید حضوری قبل از ثبت نام انجام دهید. اگر مهدکودک نیاز به خوراکی، تغییرات پوششی، یا نیازهای دیگر دارد، باید به آنها توجه کنند. تشخیص به موقع نیازها به کاهش احتمالی اختلافات و تنش‌های فی مابین در مهدکودک کمک می‌کند.

ارتباط و تعامل مثبت

یقینا داشتن ارتباط مثبت والدین با مهدکودک بسیار مهم است. والدین باید زمینه‌های مختلف تعامل با مهدکودک مد نظر خود را تقویت کنند. صحبت کردن با مربیان و مسئولین مهدکودک به صورت مودبانه و محبت‌آمیز، به شما اعتماد به نفس بیشتری می‌دهد و تصمیم شما را برای سپردن و یا عدم سپردن کودک خود به آنها را تقویت خواهد کرد. بنابراین قبل از ثبت نام حتما جلسه دیداری با مربیان و مدیریت مجموعه داشته باشید.

تربیت مثبت

تربیت کودکان خردسال در مهدکودک باید مبتنی بر تشویق و تحمیل برخلاف تنبیه و ترس باشد. پرسنل مهدکودک باید نیازهای اساسی کودکان را تامین کنند و عملکرد‌های خوب آن‌ها را نیز تشویق کنند. به این ترتیب، کودکان از نقدها به عنوان یادگیری و فرصت بهبود استفاده می‌کنند.

تعیین مرزها

مربیان باید مرزها و قوانین واضح و مشخصی برای کودکان در مهدکودک تعیین کنند. این مرزها به کودکان کمک می‌کنند تا مفهوم خطرهای احتمالی را بهتر درک کنند و از رفتارهای خطرناک در محیط مهدکودک و حتی محیط های دیگر اجتناب کنند.

آموزش به بهداشت شخصی

آموزش بهداشت شخصی به کودکان در مهدکودک اهمیت زیادی دارد. مربیان باید به کودکان خردسال آموزش دهند که چگونه دست‌شویی، مسائل مربوط به سلامت دهان و دندان و دیگر مهارت‌های بهداشتی را انجام دهند. به دست آوردن این مهارت‌ها به کودکان کمک می‌کنند تا به بزرگترها شبیه شوند و سلامت خود را نیز حفظ کنند.

نتیجه‌گیری

تشخیص و تمیز دادن خوب از بد مهدکودک ها نیاز به دقت و اهتمام  بسیار از سوی والدین دارد. بررسی مواردی چون ارتباط مثبت، تربیت مثبت، تعیین مرزها، و آموزش بهداشت شخصی به کودکان در محیط مهدکودک ها از سوی  والدین به آنها کمک می‌کند تا بهترین مهدکودک را بیابند و رشد و توسعه سالمی را برای کودکان خود با این انتخاب فراهم کنند. به این ترتیب، کودکان در مهدکودک به فردی با توانایی‌های اجتماعی، روحی، و فیزیکی موثر تبدیل می‌شوند.

نام مدیر
آتنا وکیلی
سال تاسیس
۱۳۷۰
گروه سنی
۲ تا ۶ سال
ساعت کاری
۰۶:۰۰ صبح الی ۱۸:۰۰ غروب

افزودن دیدگاه جدید