خانه بازی فرزندان دهکده میشا شهرک غرب

خانه بازی فرزندان دهکده میشا شهرک غرب

خانه بازی فرزندان دهکده میشا شهرک غرب با مدیریت پیوند محمد کاشی در سال ۱۳۹۶ استان تهران ،شهر تهران در منطقه دو تاسیس گردید.

شهرک غرب- ابتدای خیابان سیمای ایران- مجتمع تجاری پلاتین- طبقه همکف- انتهای راهرو دست راست- واحد ۲۴-۲۱
نام مدیر:
پیوند محمد کاشی
سال تاسیس:
۱۳۹۶
ساعت کاری
۱۱:۰۰ صبح الی ۲۲:۰۰ شب
معرفی مهدکودک / موسسه

برای خانه بازی فرزندان دهکده میشا شهرک غرب محتوایی پیدا نشد، از همین رو در ادامه مقاله ای درباره آموزش مهارت دوست یابی در مهدکودک های برتر را برای والدین عزیزی که به دنبال بهترین مهدکودک برای فرزندان دلبند خود هستند را قرار داده ایم. تا به این ترتیب آگاهی آنها را درباره مزیت های مهدکودک ها بیشتر کرده و شاید در مسیر انتخاب بهترین مرکز آموزشی کمی آنها را یاری برسانیم. مطالعه مقالات مربوط به مهدکودک ها اطلاعات شما را درباره آموزش هایی که در این موسسات ارائه می دهند افزایش خواهد داد و راهکارهایی نیز برای جستجوی بهتر به شما ارائه خواهد داد. بنابراین توصیه می شود هر چه بیشتر این قبیل مقالات را مطالعه کنید.

آموزش مهارت دوست‌یابی در مهدکودک‌های برتر برای کودکان خردسال

مهدکودک‌های برتر با توجه به اهمیت رشد اجتماعی کودکان خردسال، برنامه‌های آموزشی جهت تقویت مهارت دوست‌یابی ارائه می‌دهند. یکی از اصلی‌ترین آموزش‌ها در این زمینه، آموزش مهارت‌های اجتماعی است. کودکان از طریق بازی‌ها و همچنین انجام فعالیت‌های گروهی، یاد می‌گیرند چگونه با دیگران ارتباط سالم برقرار کنند و دوست بیابند. این آموزش‌ها به آن‌ها کمک می‌کنند تا در محیط‌های اجتماعی با دیگران به بهترین شکل ارتباط سازنده و پایدار برقرار کنند.

آموزش مفهوم همدلی نیز جزء برنامه‌های مهدکودک‌های برتر است. از طریق داستان‌ها، بازی‌های گروهی و فعالیت‌های همدلی، کودکان با ارزش قرار دادن به نیازها و همچنین احساسات دیگران آشنا می‌شوند. در نظر داشته باشید که این قبیل آموزش‌ها به آن‌ها یاد می‌دهند چگونه بهترین حامی دوستان خود باشند.

آموزش توانایی‌های ارتباطی نیز جزء این برنامه‌هاست. با انجام بازی‌ها و فعالیت‌هایی که نیازمند همکاری و ارتباط با دیگران هستند، کودکان به بهترین شکل ممکن مهارت دوست‌یابی خود را تقویت می‌کنند.

به طور کلی، مهدکودک‌های برتر با ارائه برنامه‌های گسترده و گوناگون برای تقویت مهارت دوست‌یابی، به کودکان خردسال این امکان را می‌دهند که با اعتماد به نفس و مهارت ارتباطی مناسب، در محیط مدرسه و زندگی اجتماعی به بهترین شکل پیشرفت کنند.

نام مدیر
پیوند محمد کاشی
سال تاسیس
۱۳۹۶
کارکنان
۵
گروه سنی
نوپا تا ۱۴ سال
ساعت کاری
۱۱:۰۰ صبح الی ۲۲:۰۰ شب
مساحت
۵۰۰متر مربع-دو‌طبقه-۶ بخش مختلف

افزودن دیدگاه جدید