مهدکودک بوستان آبی یوسف آباد

معرفی مهدکودک / موسسه

مهدکودک یئشتان آبی و پیش دبستانی مداد آبی با مدیریت لیلا میرزایی و مجوز سازمان بهزیستی در منطقه ی ۳ و محله ی یوسف آباد قرار دارد.

مهدکودک بوستان آبی یوسف آباد یکی از مهدکودک های خوب در یوسف آباد است. این مهدکودک دارای امکانات فراوان زیر است.

آموزشهای مفرح، وعده های غذایی سالم و محیط صمیمی از ویژگی های مثبت این مهدکودک محصوب میشوند.

ساعت کاری این مجموع بین ساعت ۸ صبح تا ۵ بعدازظهر میباشد.

  • دارای روانشناس کودک
  • پرسنل تحصیل کرده
  • سالن بازی
  • کارگاه مادر و کودک
  • اردوهای تفریحی سرگرمی
  • روش آموزش مونته سوری

اگر به دنبال اطلاعات بیشتر درباره مهدکودک های یوسف اباد هستید پیشنهاد می کنیم به صفحه روبرو مراجعه نمائید. بهترین مهدکودک های یوسف آباد

سخنان مدیر مهدکودک بوستان آبی

در دنیای پر از تکنولوژی و صنعت که هر چند ثانیه شاهد تبلور یک پدیده و رویداد مهم علمی هستیم چه خوش خیالی است اگر تصور کنیم با روش ها و متد های قدیمی آموزشی می توان پله های ترقی را طی نمود.

همواره آرزوی ایجاد بستری مناسب جهت ارتقائ علمی کودکان ایت مرز و بوم را در اندیشه داشتم تا با استفاده از روش های روز سراسر دنیا ( هوشمند سازی آموزشی ) و متد های آموزشی موفق ( مونته سوری ) به این هدف برسم.

کودکان ما ساعات مهمی از زندگیشان را در مهد کودک می گذرانند ما سعی کرده ایم محیط مهد را سرشار از محبت و صمیمیت کنیم تا کودک به رشد مناسب از لحاظ عاطفی – اجتماعی – عقلانی برسد. در کنار این موارد سعی شده در حوزه آموزشی روش منحصر به فردی ارائه شود تا کودکانمان همیشه طالب علم باشند نه علم گریز.

در نهایت لازم به ذکر است پرورش افرادی با عزت نفس بالا – متعادل – مسئولیت پذیر – هدفمند از جمله اهداف والای این مرکز می باشد . در این راه بسیار مسرور می شویم اگر از نظرات و مساعدت شما نیز بهره مند شویم.

با سپاس مدیریت مهد کودک و مرکز پیش دبستانی بوستان آبی

نام مدیر
خانم لیلا میرزایی
مجوز
بهزیستی
ساعت کاری
شنبه تا چهارشنبه ۸:۰۰ الی ۱۷:۰۰
امتیازی که کاربران به این مهدکودک / موسسه داده اند:
۴
امتیاز میانگین کاربران به این مهدکودک ۴ از ۵ است. (۱ vote)

افزودن دیدگاه جدید