مهدکودک دانشگاه کوچک

مهدکودک و پیش دبستانی دانشگاه کوچک با مدیریت مریم خالقی در سال ۱۳۹۱ با مجوز رسمی از بهزیستی (سه ستاره ) استان اصفهان ،شهر اصفهان تاسیس گردید.

آدرس:
خیابان شمس آبادی – جنب بیمارستان سینا – کوچه ۳۵ ( سجادی فر ) – دومین پلاک دانشگاه کوچک
نام مدیر:
مریم خالقی
سال تاسیس:
۱۳۹۱
مجوز:
بهزیستی (سه ستاره )
ساعت کاری
۰۸:۰۰ صبح الی ۱۶:۰۰ غروب
معرفی مهدکودک / موسسه

مهدکودک و پیش دبستانی دانشگاه کوچک با مدیریت مریم خالقی در سال ۱۳۹۱ با مجوز رسمی از بهزیستی (سه ستاره ) استان اصفهان ،شهر اصفهان تاسیس گردید.

نام مدیر
مریم خالقی
سال تاسیس
۱۳۹۱
مجوز
بهزیستی (سه ستاره )
کارکنان
تعدادمربیان ۸ تا و همه مربیان مدرک کارشناسی ارشد در رشته های روانشناسی و علوم تربیتی دارند .
گروه سنی
۳ تا ۶ سال
ساعت کاری
۰۸:۰۰ صبح الی ۱۶:۰۰ غروب
مساحت
۴۰۰ متر

دیدگاه‌ها

این مهدکودک از همه لحاط عالی هست
مهد بسیار بسیار تمیز با محیط شاد و اموزش های خیلی خیلی ، من خیلی راضی بودم برای فرزند اولم، تو کلاس اول از همه بهتر بود، پایه اش قوی بود ،در کل اصولی و علمی و با برنامه کار میکنند
۱)تعامل زیادی در برنامه های اجتماعی مهد کودک وجود دارد . ۲) تعلیم با تفریح همراه است. ۳) مربیان خوش برخورد و مهربان دارد . ۴) تمرکز زیادی بر اموزش ها. در مهد کودک وجود دارد .
در مقایسه با موسسات دیگر دارای بار علمی بسیار بالایی هست و اموزش هایی که به بچه ها داده میشود میتوان به جرات بگم در کمتر جایی دیدم. آموزش ها در زمینه تقویت و رشد تمام حواس و هوش های بچه هاست و تمام کادر چه از مدیر و معاون و چه مربیان همه دلسوزانه و با عشق کار میکنند و تمام بچه ها با تمام وجود دوست دارند. اگر به دنبال محیطی میگردید که با بازی و هیجان و شادی به بار علمی بچه ها بیفزایید و بچه هایی اجتماعی و باهوش در هر زمینه ای داشته باشید من مهد و پیش دبستانی دانشگاه کوچک را معرفی میکنم.
ازنظر نظافت، نظم ، محیط شاد و مربیان خوب و داشتن وسیله بازی و هرآن چه که یک مادر به نظرش نیاز داشته باشه مهد دارا هست
نظافت ، نور ،محیط امن ، آرامش ، شاد ، تدریس خوب و هر آنچه که یک مادر بخواهد را دارا هست
از نظر نظافت ،نور، نیروی متعهد ،محیط شاد بسیار عالی است
این مهد کودک از نظر کادر آموزشی فوق العاده عالی هستش. دارای مدیریت وظیفه شناس و همچنین مربیان دلسوز و مهربان و تحصیلکرده و هدف این مجموعه فقط و فقط کمک برای پیشرفت کودک از نظر اخلاقی و عاطفی و هوش هست. در مجموع میتوان به این مهد کودک برای سپردن لحظاتی آرام و خوش برای کودک خود عتماد کرد
از لحاظ بارعلمی بسیار عالی. کادر قوی خوش برخورد و بسیار صبور درکل بسیارعااااالی

افزودن دیدگاه جدید